İçeriğe geç

IKEA Puan Bilgileri Sorgulama

  IKEA mağazalarında yapılan mobilya ve ev aksesuarları alışverişlerinde alınan toplam ürün fiyatının %0,05’lik oranı IKEA Aile Kartlara puan olarak eklenir. IKEA Aile kart puanları biriktikten sonra alışverişlerde kullanılabilir. Alışveriş sırasında ödeme yaparken puanlar kullanılabilir. IKEA Aile Kart puanları kazanıldığı yıl sonuna kadar kullanılabilir. IKEA ürünlerini seven ve sürekli IKEA mağazasına giden kişiler IKEA Aile Kartı alarak kart sahiplerine sunulan avantajlardan yararlanabilirler. Yapılan her alışverişte puan kazanabilir ve bu puanlar ile beğendiğiniz ürünleri alabilirsiniz.

  IKEA Puan Bilgileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  IKEA Aile Kartınızda kayıtlı bilgileri merak ediyorsanız kullanabileceğiniz bir yöntem vardır. Bu yöntem ile kartınızda bulunan puan ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. IKEA Aile Para miktarını görmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak üye girişi sayfasına ulaşın.

  IKEA Puan Bilgileri Sorgulama sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • IKEA Aile Kart giriş sayfasında ilgili alanlara TC kimlik / Pasaport no bilgisini ve cep telefonu numaranızı girin.
  • Giriş Yap butonuna tıklayın ve sisteme giriş yapın.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra IKEA Aile Kartınızda biriken IKEA Aile Para miktarınızı görebilirsiniz.

  Bu işlemi mobil uygulamadan da yapabilirsiniz.

  IKEA Aile Puanını Kullanmak için Ne Yapılmalıdır?

  IKEA Aile kartta bulunan puanları biriktirdikten sonra alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. IKEA mağazalarından yaptığınız alışverişlerde kazanılan bu puanlar para olarak kullanılabilir. IKEA’da bulunan mobilya yada ev aksesuarı ürünlerinden satın almak istediğinizde bu puanları para olarak kullanabilirsiniz. IKEA aile karta para yüklemek mümkün değildir ancak puan biriktirerek bu puanları kullanabilirsiniz. IKEA Aile Para kullanmak isteyen müşteriler kasada belirterek kartlarını kasa görevlisine vermelidirler. Kasa görevlisi yapılması gerekenleri yapacaktır. IKEA Aile Kartını yanında getirmeyi unutan kişiler daha önce almış oldukları Aile kart barkodunu kasa görevlisine göstererek aile kartta bulunan parayı kullanabilirler. Barkodun daha önce alınması gerekir. Böylece kartsız bir şekilde IKEA Aile puanı kullanılabilir. Aile Kart barkodunu IKEA mağazalarında bulunan IKEA Aile Kart başvuru noktalarından, IKEA mobil uygulamasından veya Aile.IKEA.com.tr adresinden IKEA Aile Kart girişi yaparak kolayca alabilirsiniz.