İçeriğe geç

IKEA Aile Kart Nasıl Kullanılır?

  IKEA Aile Kart sahipleri kartlarında biriktirdikleri puanları kullanmak için ne yapmaları gerektiğini merak ediyor olabilirler. Yeterince puan birikmesi durumunda alışverişlerinde kullanabilecekleri IKEA Aile Para puanlarını nasıl ve nerede kullanacaklarını makalemizin devamından öğrenebilirsiniz.

  IKEA Aile Kart Nasıl Kullanılır?

  IKEA kart sahibi müşteriler ilk olarak alışveriş yaparak kartlarında para birikmesini sağlamalıdırlar. IKEA mağazalarından yapılan mobilya yada ev aksesuarı alışverişlerinde yapılan harcama miktarına göre bilerlenen oranlarda puan hesaplanıp IKEA Aile Para olarak karta aktarılır. Kartta biriken IKEA Aile Paralar alışverişlerde ödeme sırasında kullanılabilir. Kullanmak için yapılması ve dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • IKEA Aile Kartta biriken puanları, puanı kazandığınız senenin son gününe kadar kullanabilirsiniz.
  • IKEA Aile Kartta biriken puanları IKEA mağazalarında satılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanabilirsiniz.
  • Kartı sadece IKEA Aile Kartta ismi yazan kişi kullanabilir. Kullanım sırasında kimlik istenir. Farklı birisi tarafından kullanılamaz.

  Bunlar dikkat edilmesi gereken detaylardı. IKEA Aile Kartı kullanmak için ise mağazadan alışveriş yaptıktan sonra kasada kartta biriken puanları kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. IKEA Aile kartınız ile birlikte kimliğinizi ibraz etmeniz gerekir. Daha sonra ödemeyi yapabilirsiniz. Kartta bulunan miktardan fazla alışveriş yapılması durumunda fazla miktarı ayrıca ödemeniz gerekir.

  IKEA Aile Kart sahiplerine IKEA mağazalarında yapılan indirimler, avantajlı ürünler ve kampanyalardan haberler verilir. Böylece herkesten önce haber alarak bu imkanlardan faydalanmaları sağlanır.

  IKEA Aile Kart Puan Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  IKEA Aile Kart sahibi iseniz ve kartınızda biriken para puan miktarını merak ediyorsanız aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Size yöntemleri ve bağlantılarını veriyoruz. Detaylar için sitemizde bulunan diğer makalelere göz atabilirsiniz.

  • IKEA İnternet Sitesi Üzerinden IKEA Aile Kart Puan Sorgulama

  IKEA Puan Bilgileri Sorgulama sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • IKEA Mobil Uygulaması Üzerinden IKEA Aile Kart Puan Sorgulama

  App Store – IKEA Mobil Uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Google Play – IKEA Mobil Uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  AppGallery – IKEA Mobil Uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  • IKEA Aile Kart Başvuru Noktasından IKEA Aile Kart Puan Sorgulama

  Size en yakın IKEA mağazasını bulmak için buraya tıklayınız.