İçeriğe geç

Kiğılı Kart Puan Sorgulama

  Erkek giyim ürünleri üzerine hizmet veren Kiğılı mağazalarında özel müşterilere yönelik Kiğılı Kart imkanı sunulur. Bu kart yardımı ile müşteriler ürünlerini satın alırken puan kazanır ve bu puanları para olarak kullanıp tekrar alışveriş yapabilirler. Kiğılı Kart sadece puan biriktirilen bir karttır. Para yüklenemez ve çekilemez. Puanlar para olarak çekilemez. Sadece Kiğılı mağazalarında kullanılabilir.

  Kiğılı Kart Puan Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Kiğılı Kart sahibi olan müşteriler yaptıkları alışverişlerde yaptıkları harcama oranında puan kazanırlar. Kazandıkları puanlar mağaza tarafından belirlenen miktarda lira olarak alışverişlerde kullanılabilir. Müşteriler yaptıkları alışverişlerde belirlenen miktarlarda puan kazanırlar. Kazanılan puanlar alışveriş sonrası anında Kiğılı Karta yüklenir. Puanların birikmesi ödeme aracı olarak kullanacağınız zaman daha az nakit ödeme yapmanızı sağlar. Ancak puanlarınız aldığınız ürünün ücretini ödemeye yetmiyorsa önce var olan puanlar çekilir, sonra kalan miktar nakit yada kredi kartınızdan çekilerek alınır. Kiğılı Kartta biriken puanları sorgulamak için kasa görevlisinden yardım alabilirsiniz. Kiğılı mağazalarında bulunan kasa görevlileri size bu konuda yardımcı olacaktır. Kasa sorumlularından Kiğılı Kartta bulunan puanlar öğrenilebilir. Ödeme esnasında görevliden kartınızda bulunan puanları öğrenmek için yardım isteyebilirsiniz. Kartta bulunan puan bakiyesini bu şekilde sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz.

  Kiğılı Kart Nasıl Kullanılır?

  Kiğılı Kart tüm Kiğılı mağazalarında ve online alışverişte kullanılabilir. Ödeme sırasında kartınızı görevliye vermeniz yeterlidir. Online alışverişte ise kartınızda bulunan puanları kullanmak istediğinizi belirten seçeneği seçmeniz yeterlidir. Kullanırken kimliğinizi ibraz etmeniz gerekir. Kiğılı kartı kart sahibi dışında başka birisi kullanamaz. Kiğılı Kart sahipleri kart kampanyalarını takip edip sunulan indirimlerden faydalanabilirler. Yapılan alışverişlerde kazanılan puanlar, iade işlemi olması durumunda geri alınır.

  Kiğılı Kartta Seçenekler Var mıdır? Tek Kart mıdır?

  Kiğılı Üyelik ve Kiğılı Genç olmak üzere iki çeşit üyelik türü vardır. Yukarıda anlatılan detaylar normal Kiğılı üyelik kartı için geçerlidir. Kiğılı Genç Kartta ise modern koleksiyonlardan faydalanan gençlere yönelik indirimler sunulur. Genç üyelik ile alışveriş yapan gençlere %5 oranında indirim sunulur. Ayrıca özel teklifler ve kampanyalardan faydalanma imkanı sunulur. Genç Kiğılı Kart 18-28 yaş arasında bulunan gençlere yöneliktir. Genç Kart sahipleride bakiyelerini kontrol etmek için kasa görevlisinden yardım alabilirler.