İçeriğe geç

IKEA Aile Kartında Kaç Puan Var?

  Mobilya ve ev aksesuarlarını müşterileri ile buluşturan IKEA, ürünlerini seven müşterileri için avantajlar sunan IKEA Aile Kartını çıkarmıştır. IKEA Aile Kart ile yapılan indirim, kampanya ve avantajlardan haberdar olunabilir. Ayrıca yapılan alışverişler üzerinden IKEA tarafından belirlenen oranda para miktarı IKEA Aile Para olarak karta yüklenir. IKEA müşterileri bu puanları biriktirip alışverişlerinde para olarak kullanabilirler. Biriktirdikleri IKEA Aile Para miktarını merak edenler ne kadar olduğunu öğrenmek için makalemizin devamından faydalanabilirler.

  IKEA Aile Kartında Kaç Puan Var?

  IKEA Aile kartta biriken para miktarını görmek için IKEA’nın resmi internet sitesini yada mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden IKEA aile kart para miktarını öğrenmek için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • İlk olarak şağıdaki bağlantıya tıklayın. Üye girişi sayfasına ulaşın.

  IKEA Puan Bilgileri Sorgulama sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • Karşınıza gelen IKEA Aile Kart giriş sayfasında ilgili alanlara TC kimlik / Pasaport no bilgisini ve cep telefonu numaranızı girin.
  • Giriş Yap butonuna tıklayın.
  • Böylece sisteme giriş yapmış olursunuz.
  • Artık IKEA Aile Kartınızda biriken IKEA Aile Para miktarınızı görebilirsiniz.

  Mobil uygulama üzerinden bu işlemi yapmak isterseniz önce akıllı cihazınıza uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

  IKEA Aile Kart kullanıcılarına bazı avantajları yakalama imkanı verilmiştir. IKEA Aile Para biriktirme bunlardan sadece birisidir. Diğerlerini ise şu şekilde sıralayabiliriz.

  • IKEA Aile Kart kullanıcıları IKEA mağazalarında yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde Bonus*, Shop&Fly * ve Maximum Kart* kredi kartlarına özel olarak vade farksız 9 taksit imkanına sahip olurlar.
  • IKEA Aile Kart kullanıcıları yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde HSBC Advantage**, Axess**, Bankkart**, CardFinans**, Paraf** ve Worlcard** kredi kartlarına özel olarak vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanına sahip olurlar.
  • IKEA tarafından sunulan indirim, avantaj ve kampanyalardan haberdar olurlar. Bu haberleri mobil uygulama üzerinden takip edebilirler.