İçeriğe geç

Kartuş Kart Puan Sorgulama

  Kartuş, Mavi’nin müşterilerini renkli dünyasına davet eden bir üyelik programıdır. Kartuş üyesi olduğunuzda, Mavi’nin genel ve özel kampanyalarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olabilir; Kartuş kart ile puan kazanma/harcama, hediye çeki kazanma, indirim gibi avantajlardan ayrıcalıklı olarak yararlanabilirsiniz. Kartuş bir taksit veya kredi kartı değildir, ödeme ve finansman özelliği bulunmamaktadır. Alışverişlerinizin ödemelerinde, Kartuş’u ister nakit ile ister banka kartları ile beraber kullanabilir ve puan kazanabilirsiniz. Kartuş ücretsizdir.

  Kartuş Kart Puan Sorgulama

  Kartuş Kart sahibi iseniz ve biriken puanlarınızı sorgulamak istiyorsanız bunun için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Mavi Mağazalarından Kartuş Kart Puan Sorgulama
  • Mavi mobil uygulamasından Kartuş Kart Puan Sorgulama

  Mavi Mağazalarından Kartuş Kart Puan Sorgulama

  Kartuş kart ile yapılan alışverişlerde kazandığınız puanlarınızı, programa üye olan tüm Mavi Mağazalarında kasa görevlisinden öğrenebilirsiniz. Kartınızı uzatarak puanlarınızı öğrenmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Size yardımcı olurlar. Size en yakın Mavi mağazasına gidebilirsiniz.

  Mavi mobil uygulamasından Kartuş Kart Puan Sorgulama

  Mavi mobil uygulamasını akıllı cihazınıda indirdikten sonra istediğiniz her an her yerde biriken puanlarınızı görebilirsiniz. Kartınızı tanıtmanız yeterlidir.

  Kartuş Kart ile ne kadar puan kazanırım?

  Kartuş size, Mavi’de yaptığınız indirimsiz yeni sezon alışverişlerinin %4’i değerinde puan kazandırır. Örneğin, 100 TL’lik indirimsiz yeni sezon alışverişiniz karşılığı 4 TL değerinde puan kartınıza yüklenir. Mavi mağazalarında kartınızı aldığınız andan itibaren kullanmaya başlayabilir ve puan kazanabilirsiniz. Mavi.com’daki alışverişinizin ise faturası oluşturulduktan sonra kazandığınız puanınız kartınıza yansıtılacaktır.

  Hangi ürünleri alınca puan kazanılır?

  Kartuş avantajları, indirimsiz yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. Mavi.com’da Kartuş Puan ile alışveriş avantajlarından faydalanmak için; Mavi.com’a üyeliğiniz esnasında, “Profilim” ekranından “Kartuş Kartım” sayfasına girmeniz, açılan ekranda kart numaranızı ekledikten sonra cep telefonunuza gönderilecek güvenlik kodunu validasyon alanına girerek kartınızı profilinize eşlemeniz gerekmektedir.

  Kartuş’ta biriken puanlar tüm ürünlerde kullanılabilir mi?

  İndirim dönemlerinde Kartuş ile puan kazanılamaz ve biriken puanlar harcanamaz. Kartuş puanlar sadece ürün alışverişlerinizde geçerlidir, kargo ücretinin ödemesinde kullanılamaz.