İçeriğe geç

Mavi Kartuş Bakiye Sorgulama

  Mavi mağazasının müşterileri için sunmuş olduğu bir üyelik programıdır. Mavi Kartuş kart alarak programa üye olabilirsiniz. Mavi Kartuş kart programına üye olan müşterilere bir çok avantaj sağlanır. Yapılan özel kampanyalardan, tanıtımlardan ve haberlerden öncelikli olarak haberdar olurlar. Kartuş kart kullanarak yapılan alışverişlerde puan biriktirme imkanı vardır. Biriken puanlar yine alışverişte kullanılır. Kartuş karta bakiye yüklenmez ancak biriken puanlar kullanılabilir. Kartuş kartta biriken puanlar indirimli ürünlerde kullanılamaz. Sezon ürünleri için geçerlidir.

  Mavi Kartuş Bakiye Sorgulama

  Mavi Kartuş Kart bakiyesi bulunan para yüklenen bir kart değildir. Bu yüzden bakiye sorgulaması yapılamaz. Ancak kartta biriken puanların miktarını sorgulamak isteyenler için bazı yöntemler vardır.

  • Mavi Mağazalarından Mavi Kartuş Bakiye Sorgulama
  • Mavi mobil uygulamasından Mavi Kartuş Bakiye Sorgulama

  Mavi Mağazalarından Mavi Kartuş Bakiye Sorgulama

  Kartuş kart ile yapılan alışverişlerde kazandığınız puanlarınızı, programa üye olan tüm Mavi Mağazalarında kasa görevlisinden öğrenebilirsiniz. Kartınızı uzatarak puanlarınızı öğrenmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Size yardımcı olurlar. Size en yakın Mavi mağazasına gidebilirsiniz.

  Mavi mobil uygulamasından Mavi Kartuş Bakiye Sorgulama

  Mavi mobil uygulamasını akıllı cihazınıda indirdikten sonra istediğiniz her an her yerde biriken puanlarınızı görebilirsiniz. Kartınızı tanıtmanız yeterlidir.

  Nasıl Puan Kazanılır?

  Kartuş size, Mavi’de yaptığınız indirimsiz yeni sezon alışverişlerinin %4’i değerinde puan kazandırır. Örneğin, 100 TL’lik indirimsiz yeni sezon alışverişiniz karşılığı 4 TL değerinde puan kartınıza yüklenir. Mavi mağazalarında kartınızı aldığınız andan itibaren kullanmaya başlayabilir ve puan kazanabilirsiniz. Mavi.com’daki alışverişinizin ise faturası oluşturulduktan sonra kazandığınız puanınız kartınıza yansıtılacaktır. Kartuş avantajları, indirimsiz yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. Mavi.com’da Kartuş Puan ile alışveriş avantajlarından faydalanmak için; Mavi.com’a üyeliğiniz esnasında, “Profilim” ekranından “Kartuş Kartım” sayfasına girmeniz, açılan ekranda kart numaranızı ekledikten sonra cep telefonunuza gönderilecek güvenlik kodunu validasyon alanına girerek kartınızı profilinize eşlemeniz gerekmektedir.