İçeriğe geç

Mavi Kart Puan Sorgulama

  Mavi kart aslında Kartuş olarak isimlendirilmiştir. Ancak halk arasında Mavi kart diyenlerde vardır. Mavi mağazalarında kullanılan, müşterileri Mavi’nin renkli dünyasına davet eden bir üyelik programıdır. Kartuş programı ile müşterilere bir çok avantaj sunulur. Kartuş üyesi olduğunuzda, Mavi’nin genel ve özel kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Tanıtımlardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz. Kartuş kart ile yapılan alışverişler üzerniden puan kazanma ve bu puanları daha sonraki alışverişlerde harcama imkanı kazanırsınız. Hediye çeki kazanma, indirim gibi avantajlardan ayrıcalıklı olarak yararlanabilirsiniz.

  Mavi Kart Nedir?

  Mavi Kart yani Kartuş bir taksit veya kredi kartı değildir. İçinde para yoktur. Ancak puan biriktirilebilen ve indirimlerden faydalanmayı sağlayan bir karttır. Alışverişlerinizin ödemelerinde, Kartuş’u ister nakit ile ister banka kartları ile beraber kullanabilir ve puan kazanabilirsiniz. Kartuş ücretsizdir.
  Kartuş size, Mavi’de yaptığınız indirimsiz yeni sezon alışverişlerinin %4’i değerinde puan kazandırır. Örneğin, 100 TL’lik indirimsiz yeni sezon alışverişiniz karşılığı 4 TL değerinde puan kartınıza yüklenir. Mavi mağazalarında kartınızı aldığınız andan itibaren kullanmaya başlayabilir ve puan kazanabilirsiniz. Mavi.com’daki alışverişinizin ise faturası oluşturulduktan sonra kazandığınız puanınız kartınıza yansıtılacaktır.

  Mavi Kart Puan Sorgulama

  Mavi Kart sahibi iseniz ve biriken puanlarınızı sorgulamak istiyorsanız iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Mavi Kart puan sorgulama işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Mavi Mağazalarından Mavi Kart Puan Sorgulama
  • Mavi mobil uygulamasından Mavi Kart Puan Sorgulama

  Mavi Mağazalarından Mavi Kart Puan Sorgulama

  Kartuş kart ile yapılan alışverişlerde kazandığınız puanlarınızı, programa üye olan tüm Mavi Mağazalarında kasa görevlisinden öğrenebilirsiniz. Kartınızı uzatarak puanlarınızı öğrenmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Size yardımcı olurlar. Size en yakın Mavi mağazasına gidebilirsiniz.

  Mavi mobil uygulamasından Mavi Kart Puan Sorgulama

  Mavi mobil uygulamasını akıllı cihazınıda indirdikten sonra istediğiniz her an her yerde biriken puanlarınızı görebilirsiniz. Mobil uygulamayı cihazınıda indirdikten sonra kartınızı tanıtmanız yeterlidir.