İçeriğe geç

Mavi Kartuş Kart Sorgulama

  Mavi Kartuş programı ile müşteriler puan kazanabilir ve kazandığı puanları alışverişlerinde kullanabilirler. Mavi mağazalarında kullanılan Mavi kartuş kart ile bir çok avantaj kazanılabilir. Ancak kart kullanımı ile ilgili bazı detaylar vardır. Bu detayları şöyle sıralayabiliriz:

  • Mavi Kartuş Kart  indirim dönemlerinde kullanılamaz ve puan kazanılamaz.
  • İndirim dönemlerinde daha önce biriken puanlar harcanamaz. Sadece sezon ürünlerinde geçerlidir.
  • Ürün alışverişlerinde indirimsiz ürünler olması şartı ile puanlar kullanılabilir.
  Mavi Kartuş Kart ile Mavi’de yaptığınız alışverişlerde kazandığınız puanlar alışveriş tutarının yüzde dördü kadardır. Her puan bir lira olarak hesaplanır. Yüklenen puanları hemen kullanabileceğiniz gibi biriktirerek kullanma imkanınızda vardır. Size hangisi daha mantıklı ve avantajlı geliyorsa o şekilde kullanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişte kazanılan puanlar alışveriş sonrası fatura kesiminin ardından kartınıza yansır. İsterseniz sonraki alışverişte hemen kullanabilirsiniz.

  Mavi Kartuş Kart Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Mavi Kartış Kartta biriken puanları sorgulamak için iki yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden birisi online yöntemdir. Diğer fiziksel olarak yapılır. Mavi Kartuş sorgulama işlemi için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • Mavi Mağazalarına Giderek Mavi Kartuş Kart Sorgulama
  • Mavi mobil Uygulamasına Girerek Mavi Kartuş Kart Sorgulama

  Mavi Mağazalarına Giderek Mavi Kartuş Kart Sorgulama

  Mavi Kartuş kart programına üye olan tüm Mavi mağazalarından kartınızda biriken puanı sorgulamak için yardım alabilirsiniz. Size en yakın Mavi mağazasına gitmeniz yeterlidir. Mağazanın kasasına giderek kasa görevlisine Mavi Kartuş kartınızda bulunan bakiyeyi öğrenmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Kasa görevlisi kartınızı alarak içinde bulunan Mavi Kartuş kart puan bakiyesini size söyleyecektir. Size en yakın Mavi mağazasının nerede olduğunu bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Mavi mobil Uygulamasına Girerek Mavi Kartuş Kart Sorgulama

  Mavi mobil uygulaması ile bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz an öğrenme imkanınız vardır. Mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirmeniz gerekir. Sonra kart numaranızı girerek puanlarınızı görebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.