İçeriğe geç

Kitapsepeti Kargom Nerede?

  Türkiye genelinde kitap satışı yapan bir sitedir. Kitapsepetinden  kitap alışverişi yaptıysanız ve ne zaman ne şekilde elinize ulaşacağını merak ediyorsanız makalemizden faydalanabilirsiniz. Kitaplarınıza ait kargo takibini nasıl yapacağınızı aşağıda detaylı olarak anlatacağız.

  Kitapsepeti Kargom Nerede?

  Kitapsepetinden alışveriş yaptıktan sonra kargo takibi yapmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • E-posta Aracılığı ile Kitapsepeti Kargom Nerede Sorgulama
  • Kitapsepeti üyelik hesabı ile Kitapsepeti Kargom Nerede Sorgulama
  • İnternet sitesi üzerinden Kitapsepeti Kargom Nerede Sorgulama

  E-posta Aracılığı ile Kitapsepeti Kargom Nerede Sorgulama

  Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesaj e-posta aracılığı ile tarafınıza iletilir. E-posta içinde kargo takip bağlantısı verilir. Bu bağlantıya tıklayarak kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

  Kitapsepeti üyelik hesabı ile Kitapsepeti Kargom Nerede Sorgulama

  Sipariş verebilmek için oluşturduğunuz üyelik hesabınızla kargo takibini yapabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

  İnternet sitesi üzerinden Kitapsepeti Kargom Nerede Sorgulama

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kargo takibi sayfasına ulaşabilirsiniz. Sipariş kodu ve eposta adresi bilgilerinizle sorgulama yapabilirsiniz.

  Kitap sepeti sipariş takibi sayfası için tıklayınız.

  Kitap Sepeti Kargo Süreci Hakkında Bilgiler

  • Aldığınız kitapların teslimat süresi değişir. Bu kitapların temin edilme süresinden kaynaklanır. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo seçeneklerinden birisi ile 1-3 iş günü içerisinde kitaplarınız adresinize teslim edilir. Bu teslimat süresi adresinizin bulunduğu yerlere göre değişkenlik gösterebilir. Mobil bölgelerde süre uzayabilir.
  • Siparişinizin fatura adresinden farklı bir adrese gönderilmesini istiyorsanız bunu sipariş verme sırasında belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Adres ve iletişim bilgilerinizin eksiksiz doldurulması önemlidir. Siparişiniz hazır olduktan sonra kargo firmasına verilir ve size ulaştırılır. Bu yüzden bilgilerinizin doğru olması önemlidir.
  • Resmi tatillerde kargo şirketinin çalışma sistemine bağlı olarak dağıtım yapılır. Genelde resmi tatillerde teslimat olmaz.
  • Teslimat için gelindiğinde evde değilseniz birinci dereceden yakınızı teslim alabilir. Kimse yoksa not bırakılır.
  • Kitap sepeti henüz yurtdışına gönderim yapmamaktadır. Bu yüzden yurtdışından sipariş oluşturamazsanız. Oluştursanız da tarafınıza gönderim yapılamaz.