İçeriğe geç

Kolay Gelsin Kargom Nerede?

  ////+Kolay gelsin kargo ile çalışıyorsanız kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için kullanabileceğiniz bir çok yöntem vardır. Şeffaf taşıma anlayışı ile çalışan Kolay Gelsin kargo ile aklınız gönderilerinizde kalmaz.  Makalemizden Kolay gelsin kargom nerede konusunda nasıl bilgi alabileceğinizi kolayca görebilirsiniz.

  Kolay Gelsin Kargom Nerede?

  Kolay Gelsin Kargo ile gönderdiğiniz paketlerinizi ve gönderilerinizin nerede olduğunu görmek için Kolay Gelsin Kargom Nerede işlemlerini yapabilirsiniz. Oldukça pratik bir şekilde kargo takibi yapabilirsiniz.

  • Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kolay Gelsin Kargom Nerede Sorgulama
  • Çağrı Merkezini Arayarak Kolay Gelsin Kargom Nerede Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Kolay Gelsin Kargom Nerede Sorgulama

  Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Kolay Gelsin Kargom Nerede Sorgulama

  Kolay Gelsin Kargo resmi internet sitesi üzerinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde siteye girerek kargonuzu takip edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kargom nerede sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

  Kolay Gelsin Kargo Takip sayfası için buraya tıklayınız.

  Sayfada bulunan kargo takip alanında kargo takip numaranızı girerek sorgula butonuna basmanız gerekir. Kargonuzun nerede ve ne durumda olduğunu bu şekilde görebilirsiniz.

  Çağrı Merkezini Arayarak Kolay Gelsin Kargom Nerede Sorgulama

  Kolay Gelsin Kargo çağrı merkezini arayarak kargonuzun takip numarasını vermeniz durumunda gerekli bilgileri alabilirsiniz.

  Kolay Gelsin Kargo Çağrı Merkezi Numarası : 0(850) 955 0 955

  Mobil Uygulama ile Kolay Gelsin Kargom Nerede Sorgulama

  Kolay Gelsin Kargonun canlı takip imkanı ile gönderinizi dağıtımın olduğu gün takip edebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden canlı kargo takibini kolayca yapabilirsiniz. Telefonunuz ile istediğiniz her yerden kargonuzun size gelişini izleyebilir ve vaktinde evde olabilirsin.

  Google Play – Kolay Gelsin mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra yükle butonuna basın ve indirin. Daha sonra kargo takip numarası ile kargonuzu canlı olarak takip edebilirsiniz. Kargonuzun size gelişini takip edebilirsiniz.

  Kolay gelsin kargo ile gelen gönderilerinizi takip etmek bu kadar kolaydır. Bu yöntemlerden istediğinizi seçerek kolayca kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz. Takip sistemi sayesinde kargonuz geldiğinde evde olur ve teslim alamama sorunu yaşamazsınız.