İçeriğe geç

KKÜ Karta Para Yükleme

  Kırıkkale üniversitesi; 12 fakülte, 1 yüksekokul, 7 meslek yüksekokulu, 3 enstitü ve 23 araştırma ve uygulama merkezi ile 30 binden fazla öğrenciye hizmet veren, bölgesinin büyük üniversitelerinden biri konumundadır. Kırıkkale Ankara karayolu üzerinde merkezi yerleşkesi bulunur. Bu üniversitede okuyan öğrenciler ve çalışanlar yemek kartı kullanarak yemekhaneden hizmet alırlar. Makalemizde yemekhane kartına nasıl para yükleyebileceklerini paylaşıyoruz.

  KKÜ Karta Para Yükleme Nasıl Yapılır?

  İki farklı yöntem mevcuttur. Bu yöntemleri kullanarak Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri ve personeli kartlarına kolayca bakiye yükleyebilirler.

  • Online Olarak KKÜ Karta Para Yükleme
  • Yemekhanede Bulunan Cihaz Yardımıyla KKÜ Karta Para Yükleme

  Online Olarak KKÜ Karta Para Yükleme

  Online olarak bakiye yüklemek mümkündür. Yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
  • Karşınıza çıkan alandan öğrenci yada personel seçeneğini seçin ve TC kimlik numaranızı girerek devam edin.
  • Sonraki adımlarda sizden istenen bilgileri girin.
  • Online olarak bu şekilde yemek kartınıza para yükleyebilirsiniz. 4 adımda KKÜ yemek kartı para yükleme işleminiz sona erer.

  Kırıkkale Üniversitesi yemek kartı para yükleme sistemine ulaşmak için tıklayınız.

  KKÜ yemek kartı para yükleme işlemi için bu adres dışında kullanabileceğiniz bir online adres daha mevcuttur. sks.kku.edu.tr/Idari web adresi üzerinden bakiye yükleme işleminizi yapabilirsiniz.

  Yemekhanede Bulunan Cihaz Yardımıyla KKÜ Karta Para Yükleme

  Yemekhanelerde bulunan cihazlar yardımıyla yemek kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bu yöntemde oldukça kolaydır. Ne kadar bakiye yüklemek istiyorsanız kartınızı takarak bakiye yüklemenizi yapabilirsiniz. Üstelik her yemek yediğinizde yanından geçtiğiniz için özellikle bir yere gitmenize gerek yoktur. Her zaman elinizin altında bulunan bir bakiye yükleme seçeneğidir.

  KKÜ Aylık Yemek Listesine Nasıl Ulaşılır?

  Kırıkkale Üniversitesinin aylık yemek listesi yayınlanır. Bu listeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için sağlıklı bir öğün oluşturulur.

  Kırıkkale Üniversitesinin aylık yemek listesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  KKÜ Yemek Saatleri Ne Zamandır?

  Merkez Öğrenci, tıp fakültesi ve sağlık bilimleri fakülterelerinde bulunan yemekhanelerde yemekhane 11:30 – 14:00 saatleri arasında hizmet verir.

  KKÜ Akşam Yemek Saatleri Ne zamandır?

  Kırıkkale Üniversitesinde akşam yemek saatleri 19.00 – 20.30 şeklinde düzenlenmiştir. Bu saatte açık olan yemekhaneler şunlardır:

  • Merkez Öğrenci Yemekhanesi
  • Merkezi Derslikler Yemekhanesi
  • Kırıkkale Meslek Yüksekokulu Yemekhanesi
  • Tıp Fakültesi Yemekhanesi