İçeriğe geç

K.K.Ü. Yemek Kartı Para Yükleme

  Kırıkkale Ankara karayolu üzerinde bulunan Kırıkkale Üniversitesi birçok fakülte ile hizmet vermektedir. Kırıkkale Üniversitesinde bulunan öğrenciler yemekhaneden faydalanmak için yemek kartları kullanırlar. Yemek kartlarına bakiye yüklemek için makalemizde belirtilen yöntemleri kullanabilirler. Bu şekilde kolayca bakiye yüklemesi yapılabilir.

  K.K.Ü. Yemek Kartı Para Yükleme Nasıl Yapılır?

  Kırıkkale üniversitesinde kullanılan yemek kartına iki farklı yöntemle bakiye yüklenebilir. İki yöntemde oldukça kolay ve hızlıdır. Öğrenci ve çalışanların kullanabileceğin bu yöntemler şu şekildedir:

  • Online K.K.Ü. Yemek Kartı Para Yükleme
  • Cihaz Yardımıyla K.K.Ü. Yemek Kartı Para Yükleme

  Online K.K.Ü. Yemek Kartı Para Yükleme

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak karşınıza çıkan alandan öğrenci yada personel seçeneğini seçin ve TC kimlik numaranızı girerek devam edin. Online olarak bu şekilde yemek kartınıza para yükleyebilirsiniz. 4 adımda KKÜ yemek kartı para yükleme işleminiz sona erer.

  Kırıkkale Üniversitesi yemek kartı para yükleme sistemine ulaşmak için tıklayınız.

  KKÜ yemek kartı para yükleme işlemi için bu adres dışında kullanabileceğiniz bir online adres daha mevcuttur. sks.kku.edu.tr/Idari web adresi üzerinden bakiye yükleme işleminizi yapabilirsiniz. Bu iki yöntemde bakiye yüklemesi yapabilmek için ilgili adrese ulaşıp kredi kartı yada banka kartınızı kullanmanız gerekir. Kredi kartı yardımıyla yemek kartına bakiye yüklemesi yapılabilir.

  Cihaz Yardımıyla K.K.Ü. Yemek Kartı Para Yükleme

  Online yöntemler dışında bakiye yüklemesi yapmak isteyenler içinde seçenek vardır. Yemekhanelerde kullanılan yemekhane kartlarına, yine yemekhanelerde bulunan cihazlar aracılığıyla bakiye yükleme işlemi yapılabilir. Bu yöntemde oldukça kolaydır. Ne kadar bakiye yüklemek istiyorsanız kartınızı takarak bakiye yüklemenizi yapabilirsiniz.

  KKÜ Aylık Yemek Listesi

  Kırıkkale Üniversitesinin aylık yemek listesi yayınlanır. Bu listeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için sağlıklı bir öğün oluşturulur.

  Kırıkkale Üniversitesinin aylık yemek listesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  KKÜ Yemek Saatleri

  Merkez Öğrenci, tıp fakültesi ve sağlık bilimleri fakülterelerinde bulunan yemekhanelerde yemekhane 11:30 – 14:00 saatleri arasında hizmet verir.

  KKÜ Akşam Yemek Saatleri

  Kırıkkale Üniversitesinde akşam yemek saatleri 19.00 – 20.30 şeklinde düzenlenmiştir. Bu saatte açık olan yemekhaneler şunlardır:

  • Merkez Öğrenci Yemekhanesi
  • Merkezi Derslikler Yemekhanesi
  • Kırıkkale Meslek Yüksekokulu Yemekhanesi
  • Tıp Fakültesi Yemekhanesi