İçeriğe geç

Kolay Gelsin Kargo Çalışma Saatleri

  E-ticaret taşımacılığı alanında hizmet veren Kolay gelsin kargo müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çabalar. Uzun zamandır hizmet veren köklü bir kargo firmasıdır. Müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak hizmet veren firma müşteri memnuniyetine önem verir. Müşterilerinin taleplerini dikkate alarak ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Yenilikçi taşıma sistemi ile gönderileri teslim etmektedir. Toplumun hassasiyet gösterdiği noktalara dikkat ederek gönderileri sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı hedefler.

  Kolay Gelsin Kargo e-ticaret odaklı yapısı ve müşteri beklentilerine yönelik sistemi ile küresel çapta hizmet verir. Büyüyen e-ticaret sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için üzerine düşeni yapmaktadır. Sürdürülebilir müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

  Kolay Gelsin Kargo Çalışma Saatleri Nasıldır?

  Kolay Gelsin kargo ile gönderi göndermek için aşağıdaki çalışma saatlerine dikkat etmelisiniz. Bu saatlerde hizmet vermektedir. Hafta için ve hafta sonu farklı saatlerde hizmet vermektedir.

  Hafta İçi Çalışma Saatleri: 

  Kolay gelsin kargodan hizmet alabilmek için hafta için aşağıdaki saatlerde ulaşmanız gerekir.

  Açılış Saati : 09:00
  Kapanış Saati : 20:00

  Cumartesi Çalışma Saatleri : 

  Kolay gelsin kargodan hizmet alabilmek için hafta için aşağıdaki saatlerde ulaşmanız gerekir.

  Açılış Saati : 09:00
  Kapanış Saati : 20:00

  Pazar Çalışma Saatleri :

  Kolay gelsin kargodan hizmet alabilmek için hafta içi iletişim kurmalısınız. Pazar günü hizmet vermemektedir.

  Kolay Gelsin Kargo İletişim Bilgileri

  Kolay Gelsin Kargo iletişim bilgilerini kullanarak almak istediğiniz hizmet ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi alarak nasıl daha iyi hizmet alabilirsiniz bu konuda yardım alabilirsiniz. Telefon ve e-posta adresi ile iletişim kurabilirsiniz.

  Genel Müdürlük: Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. 3/A 34885 Sancaktepe / İstanbul

  Çağrı Merkezi: 0(850) 955 0 955

  Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi : 09:00 – 20:00

  Faks: 0(850) 737 0 955

  [email protected]

  Kolay Gelsin Kargo ile iletişim kurarak iş ortağı olabilirsiniz. İş ortağı olmak için resmi internet sitesinden başvuru formu doldurabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini arayarak ilgili alana yönlendirilirsiniz. İş ortağı olabilmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ilgili forma ulaşabilirsiniz.

  Kolay gelsin kargo iş ortağı olabilmek için buraya tıklayınız.

  Kolay gelsin kargo ile iletişim kurarak çalışma saatlerini daha güncel ve net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden aldığımız bilgiler bu şekildedir.