İçeriğe geç

Mng Kargo Çalışma Saatleri

  Mng Kargo bütün şubeleri, aktarma merkezleri, bölge müdürlükleri ile hizmet vermektedir. İşini iyi bilen çalışanları ile taşıma hizmeti vermektedir.  Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyanın bir çok yerinden gönderileri yerine ulaştırır. Lider kargo şirketlerindendir. Mng kargo yüksek teknolojisi sayesinde saatte 65 bin kargoyu ayrıştırıp el değmeden araçlara yükler ve hasarsız bir şekilde teslimat sağlar. Dünya standartlarında hizmet veren bir firmadır.

  Mng Kargo Çalışma Saatleri Nasıldır?

  MNG kargo çok fazla şubesi olan bir firmadır. Mng Kargo şubelerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre sorgulama yapabilirsiniz.

  Mng kargo şubelerine ulaşabilmek için tıklayınız.

  Çalışma saatlerini merak edenler makalemizden faydalanabilirler. Mng Kargo şubeleri şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapar. Cumartesi günleri saat 08.30 ile 14.00 arasında çalışan kargo firması, pazar günleri kapalıdır. Tüm şubeleri pazar günü kapalı olur.

  Çalışma saatleri içinde kargolarınızı alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Kargonuzla ilgili sorunlarda şubeye gelerek bilgi ve yardım alabilirsiniz.

  MNG Kargo İletişim Bilgileri

  Mng Kargonun iletişimi bilgileri aşağıdaki gibidir. Adres, telefon, e posta, faks gibi bilgilerle ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi alıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

  Adres : Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 1B, Bulvar Ofis No:109/B, Kat: 3 Sarıyer/ İSTANBUL
  Telefon : 0(212) 366 55 55
  Çağrı Merkezi : 0(850) 222 06 06
  Fax : 0(212) 366 55 60
  E-Posta : [email protected]

  Bu adres ve telefon dışında şubelerinde adres ve telefonları vardır. O bilgilere aşağıdaki bağlantıdan sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. Mng Kargo şubelerinin adres bilgilerini sorgulayarak bulabilirsiniz.

  Mng kargo şubelerine ulaşabilmek için tıklayınız.

  Mng kargo yurt içinde adrese kargo hizmeti, adresten kargo alma, gün içi teslimat, öncelikli teslimat, akşam teslimatı gibi özel hizmetleri, gönderici sms ile bilgilendirme, alıcı sms ile bilgilendirme gibi hizmetler sunmaktadır. Bunların dışında yurtdışı taşımacılık hizmeti, sigorta ve kobi hizmetleri, paketleme ve toptan ambalaj hizmetleri e-Ticaret Entegrasyonu, self barkod, tahsilatlı gönderi, raporlama hizmeti, e-fatura sorgulama gibi hizmetler sunmaktadır.

  Mng Kargo Gönderi Takip Nasıl Yapılır?

  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak iki farklı veri ile sorgulama yapmanız mümkündür. Mng kargo size gönderi takip numarası ile ve sipariş numarası ile kargo sorgulaması yapma imkanı sunmaktadır. Numaranızı girerek sorgulama butonuna basmanız yeterlidir.

  Mng Kargo gönderi takibi için tıklayınız.