İçeriğe geç

Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk’ün tarımla uğraşan kişiler için sunduğu kredi kartıdır. Tarımsal faaliyetlerde kullanılan ekipmanların alımında kullanıldığında hasat döneminde ödeme imkanı sunulur. Kuveyt Türk tarım kartı Tohum Kart olarak isimlendirilir. Bankanın ayrıca Tarım POS. Tarım ve Hayvancılık Finansmanı, Tarsim ve Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) Teminatlı Finansman hizmetleri vardır.

  Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Tohum Kart almak isteyen kişiler aşağıdaki yöntemleri kullanarak kolayca kart için başvurabilirler. Başvuru banka tarafından incelenir ve uygun görülmesi halinde verilir.

  • Kuveyt Türk Şubesine Giderek Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu
  • İnternet Sitesi Üzerinden Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu
  • Kuveyt Türk Mobil Üzerinden Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk Şubesine Giderek Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk şubesinde giderek kart başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcileri size bu konuda yardımcı olarak işlemlerinizi hızlıca yapabilirler. Kuveyt Türk şubeleri bir çok yerde vardır. Aşağıdaki bağlantıda size en yakın Kuveyt Türk şubesine nasıl ulaşabileceğinizi sorgulayabilirsiniz.  Şubeye gittikten sonra bu konuda bilgi alabilir ve Tohum Kart için başvuru oluşturabilirsiniz.

  En yakın Kuveyt Türk şubesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  İnternet Sitesi Üzerinden Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk’ün resmi internet sitesi üzerinden form doldurarak ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra gelen formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek Tohum Kart başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Başvurunuz banka tarafından incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Aşağıdaki bağlantıdan kolayca Kuveyt Türk tarım kartı başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Tohum Kart başvuru sayfası için tıklayınız.

  Kuveyt Türk Mobil Üzerinden Kuveyt Türk Tarım Kart Başvurusu

  Kuveyt Türk mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek kolayca başvuru oluşturabilirsiniz. Üstelik görüntülü görüşme talep edebilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıdaki bağlantılardan mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. Daha sonra bankadan daha önce aldığınız şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekir. Daha sonra Kredi Kartları kısmından başvurunuz için görüntülü görüşme talep edebilirsiniz.

  Google Play – Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Eğer İnternet Bankacılığı şifrenizi daha önce almadıysanız Kuveyt Türk Çağrı Merkezi 444 0 123’ü arayarak ilk şifrenizi talep edebilirsiniz.