İçeriğe geç

Mavi Hediye Çeki Online Kullanılır mı?

  Mavi hediye çeki sahipleri bu çeki online olarak kullanıp kullanamayacaklarını merak etmektedirler. Eğer elinizde Mavi hediye çeki varsa nerede kullanacağınızı ve online kullanılıp kullanılamayacağını makalemizden öğrenebilirsiniz.

  Mavi Hediye Çeki Nerede Kullanılabilir?

  Mavi hediye çeki, Mavi mağazalarında ve mavi.com internet sitesinde alışveriş yapmak için kulanılan bir karttır. Mavi hediye çekine sahip olan kişiler bu mağazadan istedikleri ürünleri seçerek ödemeyi ellerinde bulunan hediye çeki ile ödeyebilirler.  Mavi hediye çeki bu şekilde kullanılır. Çekin kullanımı ile ilgili bazı detaylar vardır. Bu detaylara dikkat etmek gerekir. Detayları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Mavi hediye çekini fiziken ibraz etmek şarttır.
  • Geçerlilik süresi içerisinde yer alan bakiye bitirilene kadar istenen sayıda kullanılabilir.
  • Tek şart bakiyenin bitmemiş olmasıdır. Bakiye bitene kadar alışveriş yapılabilir.
  • Mavi hediye çeki, yükleme tarihinden sonra bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl sonunda kullanmak mümkün değildir. Eğer kartta bakiye kaldıysa talep etme hakkı yoktur. Bu yüzden bir yıl bitmeden kullanılmalıdır.

  Mavi hediye çeki mavi mağazalarında kullanılabilir. Size en yakın mavi mağazasına giderek hemen alışveriş yapabilirsiniz. Eğer online alışveriş yapmak istiyorsanız buda mümkündür. Mavi’nin resmi internet sitesinde online alışveriş yapmak mümkündür. Size en yakın mağazayı bulabilmek için online internet sitesinde bulunan sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz. Sayfaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın mavi mağazasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Mavi Hediye Çeki Online Kullanılır mı?

  Mavi Hediye çeki yani hediye kartı sadece Türkiye’de geçerli olan bir ön ödemeli karttır. Mavi mağazalarında ve online internet sitesinde kullanılabilen bir hediye kartıdır. Bu yüzden bu sorunun cevabı evettir. Mavi hediye çeki online olarak kullanılmaktadır.

  Mavi Hediye Çekine sahip olan kişiler online alışveriş sitesinden pratik bir şekilde alışveriş yapabilirler. Hatta mobil uygulama üzerinden de alışverişlerini kolayca yapabilirler.

  Mavi Hediye Çeki ile online alışveriş için buraya tıklayınız.

  Play Store – Mavi mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – Mavi mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Gallery – Mavi mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.