İçeriğe geç

Mavi Hediye Çeki Ne Kadar Geçerlidir?

  Mavi hediye çeki, Mavi mağazalarında ve mavi.com internet sitesinde alışveriş yapmak için kulanılan bir karttır. Mavi hediye çekine sahip olan kişiler bu mağazadan istedikleri ürünleri seçerek ödemeyi ellerinde bulunan hediye çeki ile ödeyebilirler.  Mavi hediye çeki bu şekilde kullanılır. Çekin kullanımı ile ilgili bazı detaylar vardır. Bu detaylara dikkat etmek gerekir. Detayları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Mavi hediye çekini fiziken ibraz etmek şarttır.
  • Geçerlilik süresi içerisinde yer alan bakiye bitirilene kadar istenen sayıda kullanılabilir.
  • Tek şart bakiyenin bitmemiş olmasıdır. Bakiye bitene kadar alışveriş yapılabilir.
  • Mavi hediye çeki, yükleme tarihinden sonra bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl sonunda kullanmak mümkün değildir. Eğer kartta bakiye kaldıysa talep etme hakkı yoktur. Bu yüzden bir yıl bitmeden kullanılmalıdır.

  Mavi hediye çeki mavi mağazalarında kullanılabilir. Size en yakın mavi mağazasına giderek hemen alışveriş yapabilirsiniz. Eğer online alışveriş yapmak istiyorsanız buda mümkündür. Mavi’nin resmi internet sitesinde online alışveriş yapmak mümkündür. Size en yakın mağazayı bulabilmek için online internet sitesinde bulunan sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz. Sayfaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın mavi mağazasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Mavi Hediye Çeki Ne Kadar Geçerlidir?

  Mavi hediye kartının kullanımı alındığı tarihten itibaren 1 yıldır. Bir yıl içinde harcanmayan bakiye kartta kalır ve kimseye iade edilmez. Bu yüzden bir yıl geçmeden kullanmak gerekir. Mavi Hediye kartı, satın alındığı günden itibaren bir yıl kullanılabilir. Bakiyesi bitene kadar kullanabilirsiniz. Bir yıl geçtiğinde içinde hala bakiye varsa artık kullanamaz ve talep edemezsiniz. Bu yüzden vaktinde kullanmalısınız. Eğer elinizde mavi hediye kartı varsa aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen online alışveriş yapabilirsiniz.

  Mavi Hediye Çeki ile online alışveriş için buraya tıklayınız.

  Mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirerek cihazınızdan pratik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Cihazınıza uygun bağlantıyı seçerek uygulamayı indirebilirsiniz.

  Play Store – Mavi mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – Mavi mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Gallery – Mavi mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Mavi hediye çeki yada hediye kartını online olarak yada mağazalardan bir yıl geçmeden kullanmanız gerekir.