İçeriğe geç

Mavi Hediye Çeki Kullanımı

  Mavi hediye çeki sevdiklerinize yada çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza aklınıza gelebilecek herkese alarak onları mutlu edebileceğiniz bir hediye seçeneğidir. Mavi hediye çeki alarak onları mutlu edebilirsiniz. Mavi hediye çekine yüklenen bakiye ile istedikleri ürünleri seçerek almalarını sağlarsınız. Böylece hediye aldığınız ürünü beğenmeme durumu ortadan kalkar. Hediye kartları bu yönleriyle oldukça güzel bir imkandır. Mavi markasını seven ve kullanan bir yakınınız varsa onu Mavi hediye çeki ile mutlu edebilirsiniz.  Eğer hemen Mavi hediye çeki almak ve sevdiklerinize vermek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen alabilirsiniz.

  Mavi hediye çeki almak için buraya tıklayınız.

  Eğer bir yakınınız size Mavi hediye çeki verdiyse ve nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız makalemizin devamında aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz.

  Mavi Hediye Çeki Kullanımı

  Mavi hediye çeki, fiziken ibraz edilmek koşuluyla geçerlilik süresi içerisinde yer alan bakiye bitirilene kadar istenen sayıda kullanılabilir. Tek şart bakiyenin bitmemiş olmasıdır. Bakiye bitene kadar alışveriş yapılabilir. Mavi hediye çeki, yükleme tarihinden sonra bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yıl sonunda kullanmak mümkün değildir. Eğer kartta bakiye kaldıysa talep etme hakkı yoktur. Bu yüzden bir yıl bitmeden kullanılmalıdır.

  Mavi hediye çeki mavi mağazalarında kullanılabilir. Size en yakın mavi mağazasına giderek hemen alışveriş yapabilirsiniz. Eğer online alışveriş yapmak istiyorsanız buda mümkündür. Mavi’nin resmi internet sitesinde online alışveriş yapmak mümkündür.

  Online mağaza yada size en yakın mağazaya giderek kullanabilirsiniz. Ödeme aşamasında kredi kartı yerine hediye çekini vermelisiniz.

  Mavi Hediye Çeki yada Alınan Ürünler İade Edilir mi?

  Hediye kartı ile satın alınan ürünlerde değişim yapılabilir, ancak iade yapılamaz. www.mavi.com internet sitesi üzerinden Hediye Kart ile satın alınan ürünler, sitede belirtilen satın alma şartları ve koşullarına tabidir.

  Mavi Hediye Çeki Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?

  Kartta kalan bakiye mağazalar veya www.mavi.com üzerinden kontrol edilebilir. Satın alma bedelinin Kart içerisindeki bakiyeyi aştığı durumlarda, fark, Mavi mağazalarında veya www.mavi.com üzerinde kabul edilen ödeme araçları ile ödenebilir. Yani bakiye yetersiz kalırsa nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu oldukça kolay bir yöntemdir.