İçeriğe geç

Money Pro Kart Bakiye Sorgulama

  Money Pro kart, çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz bir ön ödemeli karttır. Bu kart ile Migros’a ait marketlerde kullanabilirler. Alışveriş yapabilme imkanı sağlayan bu kartları ödül yada motive amaçlı olarak çalışanlarınıza verebilirsiniz. Bu sayede mutlu olarak motivasyonları artacaktır. Ayrıca ihtiyaç duydukları her şeyi alabileceklerdir. Karta yüklenen bakiye miktarınca istediklerini alabilmeleri mümkün olacaktır.

  Money Pro Kart Kullanılabilen Marketler Hangileridir?

  Elinizdeki Money Pro Kart ile Migros, Macrocenter, MigrosJet, 5M Migros, Sanal Market, mağazalarından alışveriş yapmanız mümkündür. Money Pro kartlarla yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Ayrıca kartlar ile yapılan alışverişlerde kampanyalar geçerlidir. Kartınızın bakiyesi bitene kadar istediğiniz sayıda alışveriş yapabilirsiniz.

  Money Pro Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Money Pro kartınızda bulunan bakiye kadar gıda yardımı, ürün indirimi gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. İsteğinize göre yıllık veya aylık gıda yardımı, ramazan paketi, yılbaşı sepeti, özel ürün paketleri gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

  Money Pro Kartınızın bakiyesini öğrenebilmek için aşağıdaki bakiye sorgulama yöntemlerini kullanabilirsiniz.

  • Migros Market Kasalarında Money Pro Kart Bakiye Sorgulama
  • Migros Alışveriş Fişinize Bakarak Pro Money Kart Bakiye Sorgulama
  • Money Pro Kart İnternet Sitesinden Pro Money Kart Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Pro Money Kart Bakiye Sorgulama

  Migros Market Kasalarında Money Pro Kart Bakiye Sorgulama

  Migros markette alışveriş yapmaya gittiğinizde Money Pro Kartınızın bakiyesini sorgulamanız mümkündür. Bunun için kasa görevlisinden yardım istemelisiniz. Migros markette bulunan kasalarda ister işlem öncesi, ister işlem sonrası Money Pro kart bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Alışveriş öncesi sorgulama yapmanız, ihtiyaçlarınızı sınırlamada size yardımcı olacaktur. Böylece yetersiz bakiye sorunu yaşamazsınız.

  Migros Alışveriş Fişlerinin Üzerinden Money Pro Kart Bakiye Sorgulama

  Migros markette alışveriş yaptıktan sonra size verilen fişlerden Money Pro Kart bakiyenizi görebilirsiniz. Migros marketlerde kasalardan alışveriş sonrası alınan fişlerde Money Pro Kart bakiyeniz yazmaktadır. Alışveriş fişinize bakarak Money Pro Kart Bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Money Pro Kart İnternet Sitesinden Pro Money Kart Bakiye Sorgulama

  Money Pro kartınızın bakiyesini öğrenmek için hediyemkart.com adresini kullanabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz adrese tıklayarak Migros Money Pro kart bakiyenizi sorgulamayabilirsiniz.

  Money Pro Kart Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

  Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak Pro Money Kart Bakiye Sorgulama

  444 1 044 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayarak Money Pro Kart Bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Aradıktan sonra müşteri hizmetleri görevlisine bakiyenizi öğrenmek istediğinizi söylemelisiniz.