İçeriğe geç

MNG Kargo Pazar Günü Açık mı?

  Türkiye genelinde hizmet veren MNG Kargo tercih edilen ve güvenilen bir firmadır. Mng kargo müşterileri odaklı hizmet anlayışı ile çalışır. Müşterilerin gönderilerini hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırır. 2003 yılında kurulmuş olan Mng kargo firması oldukça gelişmiştir. 871 şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2400’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağı vardır. Her geçen gün teknolojisini ve ekibini geliştirmektedir.

  MNG Kargo Pazar Günü Açık mı?

  MGN Kargo’nun çalışma saatlerine buradan ulaşabilirsiniz. Yoğun dönemlerde kargo firmasının inisiyatifine bağlı olmak üzere;

  Mng Kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 saatleri arasında mesai yapar.

  Hafta sonu yani;cumartesi günleri saat 08.30 ile 14.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Pazar günleri açık değildir, kapalıdır. Tüm şubeleri pazar günü kapalı olur.

  Mng Kargo şubelerine ve müşteri hizmetleri hattına mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

  Eğer verdiğiniz gönderiyi yada size gönderilen gönderiyi takip etmek istiyorsanız şubeye gitmenize yada aramanıza gerek yoktur. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak iki farklı veri ile kargo takip sorgulama yapmanız mümkündür. Mng kargo size gönderi takip numarası ile ve sipariş numarası ile kargo sorgulaması yapma imkanı sunmaktadır. Numaranızı girerek sorgulama butonuna basmanız yeterlidir.

  Mng Kargo gönderi takibi için tıklayınız.

  MNG Kargo’ya Ait İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Mng Kargo’ya ait adres, telefon, e posta, faks gibi bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres : Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 1B, Bulvar Ofis No:109/B, Kat: 3 Sarıyer/ İSTANBUL
  Telefon : 0(212) 366 55 55
  Çağrı Merkezi : 0(850) 222 06 06
  Fax : 0(212) 366 55 60
  E-Posta : [email protected]

  Bu adres ve telefon dışında şubelerinde adres ve telefonları vardır. Aşağıdaki bağlantıdan sorgulama yaparak şubelerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylece hangi il ve ilçedeyseniz size en yakın Mng kargo şubesine ulaşabilirsiniz.

  Mng kargo şubelerine ulaşabilmek için tıklayınız.

  Mng kargo’ya ait hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  Yurt içinde;

  • Adrese kargo hizmeti,
  • Adresten kargo alma,
  • Gün içi teslimat,
  • Öncelikli teslimat,
  • Akşam teslimatı gibi özel hizmetleri,
  • Gönderici sms ile bilgilendirme,
  • Alıcı sms ile bilgilendirme gibi hizmetler sunmaktadır.

  Bunların dışında yurtdışı taşımacılık hizmeti, sigorta ve kobi hizmetleri, paketleme ve toptan ambalaj hizmetleri e-Ticaret Entegrasyonu, self barkod, tahsilatlı gönderi, raporlama hizmeti, e-fatura sorgulama gibi hizmetler sunmaktadır