İçeriğe geç

Verar Kargo Takip Sorgulama

  Verar Kargo kusursuz hizmet sunmak için çalışır. Uyguladığı kalite standartları ile bu misyonunu ortaya koyar. İlk seferde doğru hizmet anlayışı ile hareket eder. Hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilerin hedefe ulaşmasını sağlar.

  Verar Kargo Hizmetleri Nelerdir?

  Verar Kargo’nun sunmakta olduğu hizmetleri aşağıdaki gibi gruplayarak listelemek mümkündür.

  Yurtiçi Hizmetler : Verar Kargoya teslim edilen kargolar, kimlik bakılarak alıcıya teslim edilir. Faturada belirtilen adres esas alınır ve kuryeler titizlikle gönderiyi teslim eder.

  Kobi Hizmetleri : Taşıma sırasında olabilecek kayıp ve hasarlara karşı güvence altına alınır. Belli şartlar belirlenir ve bu şartlar dahilinde taşınır.

  Paketleme Hizmetleri : Gönderileri güvenli bir şekilde taşımak için paketler. Farklı tip ve ebatlarda paketleme mevcuttur. Kargoya uygun ambalajı şubelerden teslim alabilir ve paketleyebilirsiniz.

  Verar Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Verar Kargo’ya verdiğiniz gönderiniz yada size gelecek gönderiyi takip edebilmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu 3 yöntemde oldukça kolaydır.

  • Verar Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Verar Kargo Takip Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Verar Kargo Takip Sorgulama
  • Verar Kargo Şubesine Giderek Verar Kargo Takip Sorgulama

  Verar Kargo Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Verar Kargo Takip Sorgulama

  Verar Kargo’ya ait resmi internet sitesine girerek kargo takibi yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Verar Kargo takip sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Karşınıza çıkacak olan sayfada bulunan formda sizden istenen alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Verar Kargo Takip Sorgulama

  Müşteri hizmetleri numarasını arayarak kargonuzun takibini yapabilirsiniz. Aşağıda Verar Kargo’ya ait çağrı merkezi numarası vardır. Numarayı arayarak gönderi takibi yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Görevli kargo numaranızı alarak gerekli işlemleri yapacak ve size bilgi verecektir.

  Verar Kargo Müşteri Hizmetleri : +90 850 270 0334

  Verar Kargo Şubesine Giderek Verar Kargo Takip Sorgulama

  Verar Kargo şubelerinde size kargo takibi konusunda yardım edilir. Size en yakın kargo şubesine yada gönderinizin geleceği kargo şubesine ulaşarak, kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz. Verar Kargo’ya ait bulabildiğimiz İstanbul adresi aşağıdaki gibidir. Detaylı bilgiler elimize geçtikçe sizlerle paylaşacağız.

  Mahmutbey, Akdemir Sk. No:24, 34218 Bağcılar/İstanbul
  Verar Kargo, Adres

  Verar Kargo’nun resmi internet sitesine göz atarak bu konuda detaylara ulaşabilirsiniz.