İçeriğe geç

MultiNet Ay Sonunda Sıfırlanır mı?

  Multinet yemek kartı şirketler tarafından tercih edilen ve sevilen bir yemek kartıdır. Sorunsuz kullanımı, geniş işyeri ağı ile Multinet kullananların sayısı artmaya başlamıştır. Multinet kullanmaya başlayan kişiler, bazı soruları merak ederek, cevap arayışına girerler. Bu sorulardan sık sorulan olduğuna emin olduğumuz bir soru da şu şekildedir: ‘MultiNet Ay Sonunda Sıfırlanır mı?’. Bu soruyu merak edenler için makalemizi özenle hazırladık. Araştırma yaparak, internet üzerindeki yorumları okuduk. Bu doğrultuda size en doğru bilgiyi toparladık diyebiliriz.

  MultiNet Ay Sonunda Sıfırlanır mı?

  Multinet yemek kartı kullanan şirketler, en başta anlaşma yaparlar. Bu anlaşmanın içeriğine göre yıl sonunda bakiye silinir yada silinmez. Bu tamamen çalıştığınız firmanın yaptığı anlaşmaya bağlıdır.

  Ancak ay sonunda sıfırlanma ile ilgili bilgiye ulaşamadık. Çoğu kullanıcı sıfırlanmadığına dair yorum yapmış. Bu yorumlardan yola çıkarak Multinet kartınızın ay sonunda sıfırlanmadığını söyleyebiliriz. Multinet ay sonunda sıfırlanmaz. Eğer çalıştığınız firmanın sıfırlanması ile ilgili bir anlaşması varsa yıl sonunda sıfırlanabilir. Şirketinizden bu konuyla ilgili net bilgi alabilirsiniz.

  Multinet Geçen Yerler Nerelerdir?

  Multinet Up bünyesindeki ürünler ile yemek kartı ile 50.000, hediye kartı 20.000 anlaşmalı noktada bulunur. Geçen noktalar MultiNet yemek kartı ve MultiGift hediye kartı çözümlerini kapsar. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Multinet geçen yerleri kolayca görebilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanıcı ağı ve üye işyeri ağı mevcuttur. Bu sayede nerede kullanılacağı konusunda sorun yaşamazsınız. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Multinet geçen yerlerin bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Multinet geçen yerleri görmek için tıklayın.

  Multinet Geçen Marketler Nerelerdir?

  Multinet geçen marketleri sıralamamız gerekirse; Çağrı, Kim, Happy Center, Arden, Yunus, Peynirci Baba, Altunbilekler gibi marketleri listeyelebiliriz. Ayrıntılı liste için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Türkiye’de ki bütün illerde, bir çok markette kullanma imkanınız vardır. Bu yüzden sizin için doğru tercih Multinet karttır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Multinet geçen marketlerin bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Multinet geçen marketleri görmek için tıklayın

  Multinet Kart Geçen Benzin İstasyonları Nerelerdir?

  MultiPetrol ürününüz bulunuyorsa Shell istasyonlarının tümünde geçerlidir. Türkiye genelinde hizmet veren bütün Shell istasyonlarına giderek Multinet kartınızı kullanabilirsiniz. MultiNet yemek kartı ile akaryakıt alımı yapamazsınız.