İçeriğe geç

Bugün Buradayım MultiNet Nasıl Yapılır?

  Multinet Yemek kartı şirketinin yemek harcamalarını kontrol altına alıp daha kolay ve pratik hale getirmek isteyenler için hazırlanmış kullanışlı bir elektronik karttır. Multinet ile çalışanlarınızın öğle yemeği sorununa pratik bir çözüm sunmuş olursunuz. Ayrıca bu kart sayesinde vergi başta olmak üzere birçok avantaja sahip olursunuz.

  Multinet kullanıcıları ise kendilerine sunulan avantajlar, indirimler ve kazançlı tekliflerden faydalanabilirler. Bu uygulamalardan birisi de Tatlıpara uygulamasıdır. Tatlı para uygulaması ile, Multinet kullanıcıları anlaşmalı noktalarda yaptıkları alışveriş ve harcamalarda Tatlıpara kazanırlar. Bu kazancınız Multinet kartınızda bulunan bakiyenize eklenir. Tatlıparanın belirlenmesi şu şekilde olur. 1 Tatlıpara 1 TL olarak geçer. Kazandığınız tatlıparalarınızı anlaşmalı market ve restoranlarda kullanabilirsiniz. İstediğiniz ürünü alabilirsiniz. Multinet kullanıcıları bu imkanı kullanarak tatlı para kazanmak için Bugün Buradayım uygulamasına katılmalıdırlar. Bunun için yapmanız gerekenler ise şu şekildedir:

  Bugün Buradayım MultiNet Nasıl Yapılır?

  Tatlıpara kazanmak için önce anlaşmalı restoranı seçip, Bugün Buradayım butonuna basmanız gerekir. Bunu niçin MultiPay mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Google Play üzerinden Multipay Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerineden Multipay Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  • Bağlantılardan uygun olanı seçerek mobil uygumayı telefonunuza indirin.
  • Sisteme giriş yapın.
  • Daha sonra MultiPay’de Harcama Noktaları bölümüne gelip TatlıPara ikonuna tıklayın.
  • TatlıPara’nın geçtiği kampanyalı noktaları inceleyerek gitmek istediğiniz restoranı seçin.
  • TatlıPara kazanmak için harcama yapacağınız restoranı seçtikten sonra, açılan sayfada ‘Bugün Buradayım’ butonuna basın.

  Bugün Buradayım yapmak bu kadar kolay ve pratiktir. Artık tatlıpara kazanabilirsiniz.

  TatlıPara Anlaşması Olan Yerleri Nasıl Öğrenebiliriz?

  Gitmek istediğiniz işletmenin tatlıpara anlaşması olup olmadığını anlamak için, 2 yoldan birini takip edebilirsiniz:

  • MultiPay mobil uygulamasına girerek, Harcama Noktaları bölümüne gelip, TatlıPara ikonuna tıklayın. Açılan listeden gitmek istediğiniz restorana bakarak anlaşması olup olmadığını görebilirsiniz. Ayrıca diğer anlaşmalı Tatlıpara noktalarını görebilirsiniz.
  • MultiPay mobil uygulamasına girerek, Harcama Noktaları bölümüne gelip, arama alanına gitmek istediğiniz restoranın adını yazarak aratabilirsiniz. Arama sonucunda restoranların adı listelenecektir.

  Eğer aradığınız restoranın yanında TatlıPara ikonu görüyorsanız, bu noktada Tatlı para kazanabilirsiniz.