Multinet Kart Bakiye Sorgulama

0

Multinet işveren ve çalışanlara yönelik hazırlanmış, onlara birçok kolaylıklar sağlayan yemek kartıdır. Multinet Yemek Kartı, işverene sağladığı kolaylıkların yanı sıra çalışanlar için sınırsız yemek seçme hakkı sunar. Böylece öğle yemeği sorunu ortadan kalkar.

Bu kart ile binlerce üye işyerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bu iş yerleri restoranlar, mağazalar, marketlerve benzinlikler gibi sektörlerden oluşur. İsteğinize göre sadece yeme içme içinde kullanabilirsiniz.

Multinet Kart Bakiye Sorgulama

Multinet Kart Bakiye Sorgulama işlemi için alttaki yollardan birisini deneyebilirsiniz.

  • Multipay Uygulaması ile Multinet Kart Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sitesi Üzerinden Multinet Kart Bakiye Sorgulama
  • Multinet Çağrı Merkezi ile Multinet Kart Bakiye Sorgulama

Multinet Kart bakiyenizi sorgulamak için önce mobil uygulama yada internet sitesinden kayıt olmanız gerekiyor. Bu sayede online işlemler menüsüne ulaşabilirsiniz.

Kayıt için buraya tıklayınız.

Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra hesaba giriş yapabilirsiniz. Artık Multinet Kart Bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Multipay Uygulaması ile Multinet Kart Bakiye Sorgulama

MultiPay, Multinet kartınızı yönetebileceğiniz bir uygulamadır. Size bakiye sorgulama dışında bir çok şekilde hizmet verir. Multipayden faydalanmak için önce mobil uygulamayı indirmeniz gerekir. Daha sonra var olan kayıt bilgilerinizle giriş yapıp sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş ekranında toplam bakiye yazılı olacaktır.

Multipay Uygulaması Nasıl İndirilir?

Uygulamayı indirmek için cep telefonunuzun mobil uygulama mağazasına giriş yaptıktan sonra arama bölümüne ‘
Multinet’ yazıp indirmeniz yeterlidir. Daha sonra kayıt bilgilerinizle giriş yapıp kartınızı ekledikten sonra, uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnternet Sitesi Üzerinden Multinet Kart Bakiye Sorgulama

Multinet bakiye sorgulama işlemini internetten yapmak istiyorsanız www.multinet.com.tr ya da https://kullanici.multinet.com.tr/uyeol üzerinden online işlem menüsüne girerek Multinet Kart Bakiye Sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Multinet Çağrı Merkezi ile Bakiye Sorgulama

Multinet Çağrı merkezi numarasını arayarak multinet kart bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için 444 87 36’yı aramazın yeterlidir. Multinet Çağrı merkezi görevlisi kart sahibi olduğunuzu doğrulamak için size birtakım bilgiler soracaktır. Daha sonra merak ettiğiniz Multinet Kart Bakiye bilginizi öğrenebilirsiniz. Multinet Çağrı Merkezini Multipay’e kayıt olduğunuz numarayla ararsanız kimlik doğrulama kısmı daha kısa sürebilir.

Multinet müşteri hizmetleri numarası: 444 87 36

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz