İçeriğe geç

Paraf Hesap Özeti Nasıl Görülür?

  Paraf kartınıza ait hesap özetinizi görmek için kullanabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Hesap ekstresi hizmetleri ile ayrıntıları kolayca görebilirsiniz. Eğer hesap özetiniz her ay düzenli olarak geldiği gibi elinize bir şekilde ulaşmadıysa yada farklı yöntemlerle görmek istiyorsanız aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

  Halkbank Şubelerinden Paraf Hesap Özeti Öğrenme

  Tüm Halkbank Şubeleri’nden bu hizmeti alabilirsiniz.

  • Ayrıca Halkbank Bank24 cihazlarından yardım alabilirsiniz. Cihazda bulunan Kredi Kartı İşlemleri menüsünü kullanabilirsiniz. Hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi, ödenmesi gereken asgari tutar ve toplam borç bilgilerini görebilir, isterseniz ekstre talep edebilirsiniz.
  • 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Dialog’dan ve Halkbank İnternet Şubesi’nden hesap özetinizi öğrenebilirsiniz.
  • Talep etmeniz halinde Hesap Özeti’nizi e-mail ya da SMS yöntemleri ile alabilirsiniz.

  E-Ekstre Paraf Hesap Özeti Alma

  E-ekstre ile hesap özetinizin eposta adresinize gelmesini talep edebilirsiniz. Halkbank şubelerinden yada Halkbank Dialog hattını arayarak bu talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca Halkbank İnternet Şubesine giriş yaparak Kredi Kartı/Ekstre başvurusu yapabilirsiniz.

  Dijital Ekstre Paraf Hesap Özeti

  Halkbank İnternet Şubesi, Paraf Mobil Şube, Paraf Cüzdan dijital kanalları üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde hesap özetinize ulaşabilirsiniz.

  SMS-Ekstre Paraf Hesap Özeti

  Hesap özetinize sms yöntemiyle ulaşabilirsiniz. Bu yönteme sms-ekstre denmektedir. Hizmetten faydalanmak için şubeye gidebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir yada internet şubeye girerek SMS/Kredi Kartı Ekstre Talimatı ekranından talepte bulunabilirsiniz. Halkbank İnternet Şubesi’nden bir kere vereceğiniz talimat ile, daha sonra istediğiniz zaman aşağıdaki mesajları atarak bilgi alabilirsiniz.

  • Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE,
  • Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE,
  • Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS gönderin.

  Birden fazla kart sahibi iseniz müşteri hizmetlerini arayarak ekstre tarihlerini farklı tarihlere ayarlayabilirsiniz. Hesap özetinizde bulunan harcamalarınızı dikkatle inceleyerek sorun olması durumunda bankaya başvurmalısınız. İtiraz son ödeme tarihinden itibaren 10 gün içinde yapılmalıdır. Yoksa ekstredeki bilgiler kabul edilir. Hesap özetinizde bulunan sorunları Halkbank şubelerine, müşteri hizmetleri hattını arayarak görevliye bildirme imkanınız vardır. Halkbank Dialog numarası 0850 222 0 400’dir. Harcama İtiraz Formu ile birlikte sizden bazı belgeler istenir. Bu belgeler işlem belgesi, fatura, iade slipi veya haklı olduğunuzu kanıtlayan diğer belgelerdir.