İçeriğe geç

Ptt Hesap Bakiye Sorgulama

  Ptt daha önceleri sadece posta, telefon, telgraf hizmetlerine bakarken günümüzde bankacılık hizmeti de vermeye başladı. Bu hizmeti almak için PTT hesabı açtırmanız yeterlidir. Hesabınızdaki nakit akışını kontrol edebilmek için birçok yöntem vardır. Bunları yazımızda sizin için derledik.

  PTT Hesap Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • E-Devlete giriş yaparak PTT Hesap Bakiye Sorgulama
  • PTTBank Mobil Uygulama Üzerinden PTT Hesap Bakiye Sorgulama
  • PTT Matik Üzerinden PTT Hesap Bakiye Sorgulama
  • İnternet Sayfası Üzerinden PTT Hesap Bakiye Sorgulama
  • PTT Hesabınız Yoksa PTT Hesap Bakiye Sorgulama
  • PTT Çağrı Merkezi ile PTT Hesap Bakiye Sorgulama

  E-Devlete giriş yaparak PTT Hesap Bakiye Sorgulama

  PTT Hesabınızda ne kadar bakiye olduğunu E-devletinize giriş yaparak sorgulayabilirsiniz. Bunun için E-devlet hesabınıza TC numaranız ve şifrenizle giriş yapıp PTT işlemler sayfasına tıklamanız yeterlidir. Ayrıca bu sayfadan şubeye gitmenize gerek kalmadan birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  PTTBank Mobil Uygulama Üzerinden PTT Hesap Bakiye Sorgulama

  PTT Bank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek ptt hesap bakiye sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için uygulama mağazasına girerek PTTBank yazmanız ve gelen sayfadan yükle düğmesine basmanız yeterlidir. Daha sonra bilgilerinizle giriş yapıp PTT hesap bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

  PTTBank Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  PTT Matik Üzerinden PTT Hesap Bakiye Sorgulama

  PTTMatik PTT müşterilerine 7-24 hizmet veren ATM özelliğinde cihazlara verilen isimdir. Bu cihazlar ile sıra beklemeden kolaylıkla istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca PTT Hesap Bakiye Sorgulama işleminizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

  Pttmatik’lerin hizmette olduğu PTT İşyeri listesine buradan ulaşabilirsiniz.

  İnternet Sayfası Üzerinden PTT Hesap Bakiye Sorgulama

  www.ptt.gov.tr sitesi üzerinden online işlemler kısmında Ptt hesabınıza ait bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  PTT Hesabınız Yoksa PTT Hesap Bakiye Sorgulama

  PTT Müşterisi olmasanızda PTT üzerinden adınıza para yatabilir. Bu para akışıyla ilgili merak ettiklerinizi TC numaranız ile sorgulayarak takip edebilirsiniz. Bunun için en yakın PTT şubesine giderek görevli personelden bilgi almanız mümkündür.

  PTT Çağrı Merkezi ile PTT Hesap Bakiye Sorgulama

  444 1 788 nolu çağrı merkezini arayarak PTT Hesap Bakiye Sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  PTT Kart Hesap Numarasını Nasıl Öğrenebilirim?

  PTT kartların üzerinde hesap numarası bilgisi yazmadığı için nasıl öğrenileceği merak konusu olmuştur. PTT Kart Hesap numaranızı öğrenmek için size en yakın PTT işyerine gitmeniz yeterlidir. Şubeye gitmek için müsait değilseniz telefon ile 444 1 788 nolu müşteri hizmetlerini arayarak da PTT Kart hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.