İçeriğe geç

Pull and Bear Hediye Kartı

  Sadece Türkiye’de geçerli olan tüm PULL&BEAR mağazalarında ya da www.pullandbear.com üzerinden satılan ürünleri satın almak için kullanılabilir. Pull and Bear Hediye Kartı PULL BEAR mağazalarından satın alınabilir. Bunun dışında online mağazasından da satın almak mümkündür. Online olarak alınan kartlar sanal kart olarak geçer. Pull and Bear Hediye Kartı alındıktan sonra 30 gün içinde iade edilebilir ancak daha sonra iade mümkün değildir. Tüm hediye kartlarında olduğu gibi Pull and Bear Hediye Kartında da bakiye iadesi yapılamaz. Pull and Bear Hediye Kartı içinde bulunan bakiye nakit paraya çevrilemez.

  Pull and Bear Hediye Kartı Kullanımı

  Pull and Bear Hediye Kartı içinde bulunan bakiye bitene kadar istenen sayıda kullanılabilir. Pull and Bear Hediye Kartı kullanmak isteyenler PULL&BEAR mağazasında yada online internet sitesinde kullanabilirler.

  PULL&BEAR internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Kart kullanım süresi 3 yıldır.  Alındıktan ve onaylandıktan sonra 3 yıl içinde kullanılması gerekir.

  Pull and Bear Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Pull and Bear Hediye Kartının bakiyesini öğrenmek için kullanılacak yöntemler oldukça pratiktir.

  • Herhangi bir PULL&BEAR mağazasından yapılan satın almalar için tanzim edilen kasa fişinde
  • www. pullandbear.com üzerinden yapılan satın almalar için sipariş verildiğinde sunulan bilgilerde yer alır.
  • Kalan bakiye herhangi bir PULL&BEAR mağazasında ya da www. pullandbear.com internet sitesinden kontrol edilebilir.

  Alınan ürün hediye kartının bakiyesinden fazla bir miktarda ise PULL&BEAR mağazalarında veya www. pullandbear.com üzerinde kabul edilen ödeme araçları ile ödenebilir.

  Pull and Bear Hediye Kartı Kayıp Durumunda Ne Yapılır?

  Pull and Bear Hediye Kartı hamiline bir karttır. Bu yüzden sorumlu kartın verildiği kişidir. Kayıp, çalınma, hasar gibi durumlarda yenilenme yapılmaz. Bu yüzden dikkatli kullanılması gerekir. Sanal kart içinde aynı durum geçerlidir. Pull and Bear tarafından sorumluluk kabul edilmez. Ayrıca kartın kullanımı ile ilgili düzenlemeler yapılabilir, yada kartın formatında değişiklik yapılabilir. Böyle durumlarda kart değişimini Pull and Bear yapmaktadır. Size bilgi verilir. Bunun dışında değişiklik yenileme yapılamaz.

  Pull and Bear hediye kartı ile sevdiklerinize kendilerinin seçerek alabileceği güzel bir hediye deneyimi sunabilirsiniz.