İçeriğe geç

Pull and Bear Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Sadece Türkiye’de geçerli olan tüm PULL&BEAR mağazalarında ya da www.pullandbear.com üzerinden satılan ürünlerin satın alınabileceğin bir hediye kartıdır. Sevdiklerinize bu kartı alarak farklı bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz.

  Pull and Bear Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Pull and Bear Hediye Kartını kullanmak için iki yöntem mevcuttur. Bu yöntemler şöyle listeleyebiliriz:

  • Pull and Bear İnternet Sitesinde Pull and Bear Hediye Kartı Kullanımı
  • Pull and Bear Mağazalarından Pull and Bear Hediye Kartı Kullanımı

  Pull and Bear İnternet Sitesinde Pull and Bear Hediye Kartı Kullanımı

  Online olarak Pull and Bear Hediye Kartında bulunan bakiyeyi kullanmak mümkündür. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıya tıklayarak mağazaya ulaşmaktır.

  • Sonra beğendiğiniz ürünleri seçip sepete eklemelisiniz.
  • Sisteme giriş yapmak için ekranın sağ üst kısmında bulunan giriş yap butonuna tıklayın.
  • Sonra üyelik bilgileriniz ile sisteme girin. Eğer daha önce üyelik oluşturmadıysanız yine aynı sayfada bulunan üye ol seçeneğine tıklayarak hızlıca üye olabilirsiniz.
  • Sonra sepete dönüp ödemenizi yapabilirsiniz.

  PULL&BEAR internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Pull and Bear Mağazalarından Pull and Bear Hediye Kartı Kullanımı

  Pull and Bear Hediye Kartını size en yakın Pull and Bear mağazasında kullanabilirsiniz. Kullanmak için önce mağazadan beğendiğiniz ürünleri seçmeniz gerekir. Daha sonra kasaya giderek kasa görevlisine ödemeyi Pull and Bear Hediye Kartı ile yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Bu aşamadan sonra kasa görevlisi gereken işlemleri yapacaktır. Size en yakın Pull and Bear mağazasını sorgulamak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Pull and Bear Mağazalarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Pull and Bear Hediye Kartı Kayıp Durumunda Ne Yapılır?

  Pull and Bear Hediye Kartı hamiline bir karttır. Bu yüzden sorumlu kartın verildiği kişidir. Kayıp, çalınma, hasar gibi durumlarda yenilenme yapılmaz. Bu yüzden dikkatli kullanılması gerekir. Sanal kart içinde aynı durum geçerlidir. Pull and Bear tarafından sorumluluk kabul edilmez. Ayrıca kartın kullanımı ile ilgili düzenlemeler yapılabilir, yada kartın formatında değişiklik yapılabilir. Böyle durumlarda kart değişimini Pull and Bear yapmaktadır. Size bilgi verilir. Bunun dışında değişiklik yenileme yapılamaz.

  Pull and Bear hediye kartı ile sevdiklerinize kendilerinin seçerek alabileceği güzel bir hediye deneyimi sunabilirsiniz.