İçeriğe geç

Scotty Kargo Takip

  Yeni nesil dağıtım şirketi olan Scotty Kargo teknolojik altyapısı il e-ticaret ve bireysel gönderileri taşımaktadır. Müşterilere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Scotty Kargo’nun benimsediği prensipler mevcuttur. Bu prensipler şu şekildedir:

  Hayatı önemse. 

  Yaptığımız her işin temelinde önemsemek var. Birbirimizi olduğu kadar, hayata dokunan her şeyi içtenlikle önemseriz.

  Daha çok öğren ve geliş.
  Scotty’de kendimizi geliştirmenin önemine inanırız. Her gün iyiye gitmenin yeni yollarını bulur ve öğrenmeye devam ederiz.

  Hızlı ol ve çevik kal.
  Zaman çok değerli. En kısa sürede en iyi servisi sunmak için çalıştığımız gibi iş yapış şeklimizde de çevik olmay çok önemseriz.

  Sorumlulukları sahiplen.
  Aldığımız her kararı ve işimizin sonucunu sahipleniriz. Başarıya giden yolda sorumluluk almaktan çekinmez işi sahipleniriz.

  Ekip olarak bir ol.
  Bir olmanın gücüne inanırız. Zorlukları ekip olarak birlikte göğüsler, problemlerin üstesinden “bir olma” gücümüzle geliriz.

  Scotty Kargo Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

  Scotty Kargo ile gönderilen gönderinizi takip etmek oldukça pratiktir. Bunun için Scotty Kargo kargo firmasının müşteri hizmetleri hattını kullanabilirsiniz. Aşağıda verilen numarayı aramanız yeterlidir. Görevli size yeterli bilgi verecektir.

  Scotty Kargo müşteri hizmetleri hattı : 0 (216) 232 30 88

  Ayrıca size alışveriş yaptığınız yerden mutlaka Scotty Kargo kargo takibi ile ilgili bir bağlantı verilir. Bu bağlantıyı da kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız sitenin sipariş takibi kısmında sizi doğrudan takip kısmına yönlendiren bir bağlantı mutlaka vardır.

  Eğer online olarak Scotty Kargo takibi yapmak istiyorsanız bunun için Scotty Kargo’nun resmi internet sayfasında bulunan kargo takibi sayfasını kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Scotty Kargo kargo takip sayfasına ulaşabilirsiniz. Buradan sizden istenen Scotty Kargo kargo takip numarasını ilgili alana girerek kargo sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

  Scotty Kargo Takip sayfası için buraya tıklayınız.

  Scotty Kargo Hizmetleri Nelerdir?

  Sizin İçin : Scotty iş ortaklarından yapmış olduğunuz alışverişlerinizde kargonuz Scotty hızı ve güveniyle sizlere teslim edilir.
  Şirketiniz İçin : Scotty’nin teknolojik alt yapısı ve yaygın kurye ağı sayesinde kurumsal tüm gönderileriniz dilediğiniz yere güvenle ulaşır.
  Kurye : Kişisel gönderilerinizi güvenli bir şekilde göndermenizi sağlar.