İçeriğe geç

Set Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Set Kart bakiye sorgulama hizmeti için firmanın öngörmüş olduğu kanallara giriş yapmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra bakiye sorgulaması yapmak yerine son alışverişinizin Set Kart faturasını da inceleyebilirsiniz. Set Kart faturalarında kalan bakiye belirtilmektedir. Bu sayede Set Kart bakiye sorgulama işlemine gerek kalmaksızın kişinin bakiyesi hakkında bilgi edinmesi sağlanmaktadır. Set Kart bir yemek kartıdır. Firma personellerinin yemek haklarını elektronik sisteme aktararak hizmet vermektedir. Firmalara vergi avantajı da kazanması sebebiyle pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Kullanımı oldukça yaygın olan Set Kart bakiyesini kontrol etmek için kullanabileceğiniz kanallar ise şu şekildedir:

  • Set Kart Online İşlemler
  • Set Kart Mobil Uygulama

  İçindekiler

  Set Kart Mobil ile Bakiye Sorgulama

  Set Kart mobil uygulama üzerinden bakiye öğrenme işlemi için set Kart mobil uygulamasını telefonunuza yüklemiş olmanız gerekmektedir. Set Kart mobil uygulaması, hem Google Play Store hem de App Store destekli bir uygulamadır. Yani neredeyse piyasadaki tüm akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir. Uygulama üzerinden Set Kart bakiye sorgulaması yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Uygulamaya öncelikle giriş yapmak gerekmektedir. Daha önce uygulamayı kullanan kişiler aynı şifre ile sisteme giriş yapabilmektedir. Aynı şekilde internet tarayıcısı üzerinden online işlemler hizmetini almış olan kişiler de online işlemler şifresini kullanarak sisteme giriş yapmaktadır.
  • Sisteme kaydınızı tamamlama aşamasında telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir.
  • Bu kodu sisteme girdikten sonra işlemleriniz tamamlanacaktır.
  • Set Kart mobil uygulama üzerinden bakiye görüntülemesi yapabilmek için fazladan işlem yapmaya gerek bulunmamaktadır. Ana sayfada Kartınızın bakiyesi görüntülenecektir.

  Online Set Kart Bakiye Sorgulama

  Set Kart online işlemlerden bakiye öğrenme işlemi için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:

  • Set Kart resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.
  • Sitenin sol üst kısmında bulunan “Online işlemler” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
  • Bu kısımda “Bakiye Sorgulama” seçeneği bulunmaktadır.
  • Bakiye sorgulama seçeneğine tıkladığınızda tarafınızdan Kart numarası talep edilecektir.
  • Kart numaranızı girerek bakiye bilgilerinizi edinebilirsiniz.

  Set Kart Geçen Yerler Nasıl Öğrenilir?

  Set Kart kullanılabilecek mekanları öğrenmek için firmanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır. Set Kart resmi internet sitesi ana sayfasında “Nerede Kullanılabilir” başlıklı kısım üzerinden bilgi edinilebilmektedir. Set Kart mobil uygulama kullanıcılarının ise internet üzerinden arama yapmalarına gerek bulunmamaktadır. Mobil uygulama üzerinden kısa süre içerisinde Set Kart geçen yerleri öğrenme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

  Set Kart Mobil Ödeme Nedir?

  Set Kart mobil ödeme, Set Kart mobil uygulama kullanıcıları için sunulmuş bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanan kişiler yanlarında fiziki bir kart olmadan ödeme yapma imkanı bulmaktadır. Bu hizmet için firmaların Set Kart müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek veya internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak sisteme dahil olmaları gerekmektedir.

  Set Kart mobil uygulamasında QR kod bulunmaktadır. Bu kodu Set Kart POS cihazı bulunan yerlerde okutarak harcama yapılabilmektedir. Hizmetten faydalanabilmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Hesabım” sekmesine tıklanması gerekmektedir. Bu alandan mobil ödeme özelliği aktifleştirilerek kullanılabilmektedir.

  Set Kart Müşteri Hizmetleri

  Set Kart irtibat numarası her türlü görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz bir hizmet hattıdır. Ayrıca Set Kart ile ilgili yaşadığınız problemlere 7 gün 24 saat destek verilmektedir. Firmanın irtibat bilgileri şu şekildedir:

  • 444 0 351

  Set Kart müşteri hizmetleri, Set Kart bakiye sorgulama hizmetinde yaşadığınız teknik aksaklıklarla ilgilenmenin yanı sıra bakiyeniz hakkında bilgilendirme de yapabilmektedir.