İçeriğe geç

Setcard Bakiye Sorgulama

  Setcard yemek kuponlarıyla başladığı hizmetlerine, akıllı kart sistemine geçiş yaparak hız verdi. Kart sayısı artarak devam etti. Müşterilerine kurumsal çözümler sunmaya devam etmektedir.

  İçindekiler

  Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Setcard sahibiyseniz ve kartınızda kalan bakiyeyi sorgulayabilmek için neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız bu makalede size yardımcı olmaya çalışacağız.

  • Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Bakiye Sorgulama
  • Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Bakiye Sorgulama

  Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Bakiye Sorgulama

  Setcard mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bir çok kolaylık ve avantajdan faydalanabilirsiniz. Kartınıza ait güncel bakiyeyi anlık olarak görebilirsiniz. Bakiye takibini sürekli yapabildiğiniz için sürpriz sonuçlarla karşılaşmazsınız. Mobil uygulama sayesinde anlaşmalı üye iş yerlerinin konumları ve harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Anlaşmalı üye işyerlerine ulaşmanın bir diğer yolu olan resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Setcard ile mobil ödeme yapabilir, karekod-QR ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Appstore üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Bakiye Sorgulama

  Setcard resmi internet sitesinde sol tarafta bulunan Online İşlemler > Bakiye Sorgulama butonuna tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Gelen ekranda 16 haneli Setcard numaranızı ve doğrulama kodunu girerek sorgula dediğinizde bakiyenizi görebilirsiniz.

  Online sorgulama ekranına gitmek için tıklayınız.

  Setcard’ın Sunduğu Diğer Hizmetler Nelerdir?

  Setcard Yemek Kartı

  Setcard Yemek Kartı, kurum ve çalışanlara özel üye ağı ile sevilen ve tercih edilen restoran, kafe, pastane ve marketlerde hizmet vermektedir. Kart kullanıcıları ve üye işyerlerini bir araya getirerek kazandıran yemek kartı olmaya devam ediyor. Setcard yemek kartı ile vergi ve prim avantajı sağlar, yemek maliyetini azaltırsınız. Çalışanlarınıza yemek konusunda sağladığınız özgürlük ile onları mutlu edersiniz.

  Turnike Geçiş Sistemleri

  Setcard Turnike Geçiş Sistemleri Hizmeti, kullanılan akıllı kart teknolojisi sayesinde çalışan takibi ile personel yemek hakkını tek bir kartla karşılıyor. Çalışanların giriş çıkış zamanlarının takibi ve mesai kontrolünü kolay bir şekilde yapmaya olanak sağlar. Kart içine yüklenen bakiye ile şirket içinde yemekhane, kafe gibi yerlerde yada setcartın anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanma hakkı vardır.

  Sosyal Yardım Kartı

  Setcard sosyal yardı kartı ile ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımın ulaşması sağlanırken ailelerin; gıda, giyim, kırtasiye benzeri ihtiyaçlarını daha modern bir anlayışla karşılama imkanı sağlar.

  Setcard Hediye Kartı

  Çalışanlarınız için iyi bir seçim olan Setcard hediye kartı ile şirket içi motivasyonu artırabilirsiniz.