İçeriğe geç

Setcard Kaç Para Kalmış?

  Yemek kartı olarak kullanılan Setcard kullanıcıları makalemizi okuyarak bakiyelerini nasıl öğrenebileceklerini görebilirler.

  Setcard Kaç Para Kalmış?

  Setcard bakiye bilginizi öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Kaç Para Kalmış Öğrenme
  • Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Kaç Para Kalmış Öğrenme

  Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Kaç Para Kalmış Öğrenme

  Setcardınıza ait bakiyeyi öğrenmek için mobil uygulama kullanabilirsiniz. Setcard’a ait mobil uygulama ile kalan bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kartınızı tanımlamanız gerekir. Setcard mobil uygulamasından üye işyerlerinin listesini görebilirsiniz. Böylece nerelerde yemek yiyebileceğinizi ve var olan indirim, kampanya bilgilerini takip edebilirsiniz.

  Anlaşmalı üye işyerlerine ulaşmanın bir diğer yolu olan resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Setcard ile mobil ödeme yapabilir, karekod-QR ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Appstore üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Kaç Para Kalmış Öğrenme

  Setcard resmi internet sitesinde sol tarafta bulunan Online İşlemler > Bakiye Sorgulama butonuna tıklayarak bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Gelen ekranda 16 haneli Setcard numaranızı ve doğrulama kodunu girerek sorgula dediğinizde bakiyenizi görebilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Online sorgulama ekranına gitmek için tıklayınız.

  Setcard’ın Sunduğu Diğer Hizmetler Nelerdir?

  Setcard yemek kartı, turnike geçiş sistemleri, sosyal yardım kartı ve hediye kartı, tedarik kartı, kampüs kart, akaryakıt, otomat sistemleri, temsil ağırlama kartı gibi seçenekler sunmaktadır. Setcard Yemek Kartı ile kurum ve çalışanlara özel üye ağı ile sevilen ve tercih edilen restoran, kafe, pastane ve marketlerde hizmet vermektedir. Turnike Geçiş Sistemleri ile personel yemek hakkını tek bir kartla karşılıyor. Çalışanların giriş çıkış zamanlarının takibi ve mesai kontrolünü kolay bir şekilde yapmaya olanak sağlıyor. Sosyal Yardım Kartı ile ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımın ulaşması sağlanırken ailelerin; gıda, giyim, kırtasiye benzeri ihtiyaçlarını daha modern bir anlayışla karşılama imkanı sağlar. Setcard Hediye Kartı ile çalışanlara ve sevdiklerinize hediye kartı vererek onları mutlu edebilir, motivasyonlarını artırabilirsiniz.