İçeriğe geç

Setcard Bakiye

  Setcard yemek kartı olarak geçer. Şirket çalışanlarına yemek hizmetini kolaylaştırmak için sunulan, bakiye yüklenerek yemek yemeleri sağlanan karttır. Şirket sahibinin uygun gördüğü miktar karta yatırılır ve ay boyunca çalışan bu bütçe ile öğle yemeğini satın alır.

  Setcard Bakiye Bilgisi Nasıl Öğrenilir?

  Setcard bakiye bilginizi öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Bakiye Bilgisi Öğrenme
  • Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Bakiye Bilgisi Öğrenme

  Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Bakiye Bilgisi Öğrenme

  Setcardınıza ait bakiyeyi öğrenmek için mobil uygulama kullanabilirsiniz. Setcard’a ait mobil uygulama ile kalan bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kartınızı tanımlamanız gerekir. Setcard mobil uygulamasından üye işyerlerinin listesini görebilirsiniz. Böylece nerelerde yemek yiyebileceğinizi ve var olan indirim, kampanya bilgilerini takip edebilirsiniz.

  Anlaşmalı üye işyerlerine ulaşmanın bir diğer yolu olan resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Setcard ile mobil ödeme yapabilir, karekod-QR ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Appstore üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Bakiye Bilgisi Öğrenme

  Setcard resmi internet sitesinde sol tarafta bulunan Online İşlemler > Bakiye Sorgulama butonuna tıklayarak bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Gelen ekranda 16 haneli Setcard numaranızı ve doğrulama kodunu girerek sorgula dediğinizde bakiyenizi görebilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Online sorgulama ekranına gitmek için tıklayınız.

  Setcard’ın Sunduğu Diğer Hizmetler Nelerdir?

  Setcard yemek kartı, turnike geçiş sistemleri, sosyal yardım kartı ve hediye kartı, tedarik kartı, kampüs kart, akaryakıt, otomat sistemleri, temsil ağırlama kartı gibi seçenekler sunmaktadır.

  Setcard Yemek Kartı

  Setcard Yemek Kartı, kurum ve çalışanlara özel üye ağı ile sevilen ve tercih edilen restoran, kafe, pastane ve marketlerde hizmet vermektedir.

  Turnike Geçiş Sistemleri

  Setcard Turnike Geçiş Sistemleri Hizmeti, kullanılan akıllı kart teknolojisi sayesinde çalışan takibi ile personel yemek hakkını tek bir kartla karşılıyor. Çalışanların giriş çıkış zamanlarının takibi ve mesai kontrolünü kolay bir şekilde yapmaya olanak sağlar. Kart içine yüklenen bakiye ile şirket içinde yemekhane, kafe gibi yerlerde yada setcartın anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanma hakkı vardır.

  Sosyal Yardım Kartı

  Setcard sosyal yardı kartı ile ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımın ulaşması sağlanırken ailelerin; gıda, giyim, kırtasiye benzeri ihtiyaçlarını daha modern bir anlayışla karşılama imkanı sağlar.

  Setcard Hediye Kartı

  Çalışanlarınız için iyi bir seçim olan Setcard hediye kartı ile şirket içi motivasyonu artırabilirsiniz.