İçeriğe geç

Setcard Yemek Kartında Ne Kadar Bakiye Var?

  Yemek kartı olarak kullanılan Setcard kullanıcıları makalemizi okuyarak bakiyelerini nasıl öğrenebileceklerini görebilirler. Setcard sadece yemek kartı olarak kullanılmaz. Bir çok sektörde harcamalarınızı kolay ödeyebilmek ve takibini yapabilmek için kullanabilirsiniz.

  Setcard Kullanılabilen Sektörler Nelerdir?

  Aşağıdaki sektörlerde kullanabilmek mümkündür. Çalışan ve işyerinizin ihtiyaçlarını takip edebilmek harcamalarını düzenleyebilmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı kişilere vererek onların ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Hediye kartı ve sosyal yardım kartı ile ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmanız mümkündür. Kampüs kart ile öğrencilere yardım edebilirsiniz. Otomat sistemleri ve turnike geçiş sistemleri kartı ile şirketinize ait sistemleri düzenleyebilirsiniz. Setcard pek çok yönden iş hayatınızı kolaylaştırır.

  • Setcard yemek kartı,
  • Setcard turnike geçiş sistemleri,
  • Setcard sosyal yardım kartı
  • Setcard hediye kartı,
  • Setcard tedarik kartı,
  • Setcard kampüs kart,
  • Setcard akaryakıt,
  • Setcard otomat sistemleri,
  • Setcard temsil ağırlama kartı

  Setcard Yemek Kartında Ne Kadar Bakiye Var?

  Çalıştığınız şirket Setcard verdiyse bakiyeniz dahilinde yemek harcamanızı kolayca yapabilir, ödeme yapabilirsiniz. Bakiyenizi takip etmek için ise makalemizden faydalanabilirsiniz. Setcard bakiye bilginizi öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Bakiye Sorgulama
  • Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Bakiye Sorgulama

  Setcard Mobil Uygulama ile Setcard Kaç Para Kalmış Öğrenme

  Setcardınıza ait bakiyeyi öğrenmek için mobil uygulama kullanabilirsiniz. Setcard’a ait mobil uygulama ile kalan bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kartınızı tanımlamanız gerekir. Setcard mobil uygulamasından üye işyerlerinin listesini görebilirsiniz. Böylece nerelerde yemek yiyebileceğinizi ve var olan indirim, kampanya bilgilerini takip edebilirsiniz.

  Anlaşmalı üye işyerlerine ulaşmanın bir diğer yolu olan resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Setcard ile mobil ödeme yapabilir, karekod-QR ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Appstore üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcard Kaç Para Kalmış Öğrenme

  Setcard resmi internet sitesinde sol tarafta bulunan Online İşlemler > Bakiye Sorgulama butonuna tıklayarak bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Gelen ekranda 16 haneli Setcard numaranızı ve doğrulama kodunu girerek sorgula dediğinizde bakiyenizi görebilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Online sorgulama ekranına gitmek için tıklayınız.