İçeriğe geç

Setcard Mobil Ödeme

  Setcardınızı her zaman yanınızda taşımak istemiyorsanız bunun çok kolay bir yolu var. Mobil ödeme sayesinde kartınız yanınızda olmasa bile telefonunuzla ödeme yapabilirsiniz.

  Setcard Mobil Ödeme Nedir?

  Setcard’ın kullanıcılarına sunduğu bir kolaylıktır. Mobil ödeme ile kolayca ödeme yapma imkanı kazanırsınız. Bunun için önce ‘Setcard Mobil’ uygulamasını akıllı telefona indirmeniz gerekir. Daha sonra Karekod/QR kodu ile ödeme yapabilirsiniz. Setcard mobil ödeme hizmetini anlaşmalı tüm Setcard üye işyerlerinde kullanabilirsiniz. Karekod özelliği bütün Sercard POS cihazlarında kullanılabilmektedir.

  Setcard Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

  Bu işlem için hattınızın mobil ödeme işlemine açı olması gerekir. Ayrıca yeterli mobil ödeme limitinizin olması gereklidir. Eğer açıksa sorun çıkmaz ancak açık değilse müşteri hizmetlerini arayarak açtırabilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için sms yöntemini yada mobil uygulama yöntemini kullanabilirsiniz.

  • SMS ile ödeme yöntemi oldukça kolaydır. Yemek yediğiniz işyeri Setcard cihazından Tel no ile satış seçeneğini seçip, harcama tutarını girer. Telefon numaranızı girdikten sonra size onay mesajı gelir. Bu mesaja EVET cevabını vermeniz gerekir. Onayladıktan sonra işlem tamamlanır.
  • Mobil Uygulama ile ödeme yönteminde telefonunuza Setcard Mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Sonra Karekod özelliği ile telefonunuzu kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

  Setcard Mobil Uygulama Nasıl İndirilir?

  Setcard mobil uygulamasını akıllı telefonunuza pratik bir şekilde indirebilirsiniz. Öncelikle aşağıda verdiğimiz bağlantılara tıklayarak uygulama mağazasındaki sayfasına girin. Sonra yükle butonuna basarak uygulamayı akıllı telefonunuza indirin. Mobil uygulamayı indirdikten sonra giriş yaparak karekod özelliğini kullanabilirsiniz. Üye işyerlerinin listesine ulaşabilir, bakiyenizi görebilirsiniz. Bunların dışında daha birçok kolaylık Setcard Mobil uygulamada sizi bekliyor. Bu kolaylıkları şöyle sıralayabiliriz:

  • Setcardınızın güncel bakiyesini kolayca takip edebilirsiniz.
  • Setcard Mobil uygulamasında, Setpara anlaşmalı üye iş yerlerinin konumları, harita üzerinde görülen yıldızlı noktalarla belirtiliyor.
  • Kolay kullanım sağlayan arayüzü ile Mobil Ödeme Uygulaması, üye iş yerleri, bakiye bilgileri ve birçok hizmete kolayca ulaşım imkanı sunar.
  • Setcard ile mobil ödeme yapabilir, karekod-QR ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  Play Store üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Appstore üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil Ödeme Bize Ne Kazandırır?

  Setcard mobil ödeme ile eğer harcama yaptığınız üye işyeri Setpara noktasıysa, yaptığınız harcama tutarına göre %10 Setpara kazanırsınız. Kazandığınız Setparaları TL olarak kartınıza yükletebilirsiniz.