İçeriğe geç

Setcart’ta ki Bakiyem Ne Kadar?

  Çalışanlarına yemek hizmetini Setcard ile sunan işyeri sahipleri ekonomik ve pratik bir şekilde takibini yapabilirler. Tasarruf ederken çalışanlarının motivasyonu yükselir ve her yönden kazanırlar.

  Setcard Ne Amaçla Kullanılır?

  Setcard sadece yemek kartı değildir. Bir çok alanda ve sektörde kullanılabilir. Setcard yemek kartı, turnike geçiş sistemleri, sosyal yardım kartı ve hediye kartı, tedarik kartı, kampüs kart, akaryakıt, otomat sistemleri, temsil ağırlama kartı gibi seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden size hitap edeni alarak çalışanlarınıza ve ihtiyaç sahiplerine hatta sevdiklerinize verebilirsiniz. Takibini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hediye kartı ve sosyal yardım kartı alarak ihtiyaç sahiplerini ve sevdiklerinizi mutlu edebilir, çalışanlarınızın motivasyonunu artırabilirsiniz. Diğer seçenekler ile ise şirketinizin masraflarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Özellikle akaryakıt kartı ile şirket araçlarının akaryakıt masraflarını kolayca takip edersiniz.

  Setcart’ta ki Bakiyem Ne Kadar?

  Eğer Setcard kullanan bir çalışan iseniz bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun yolunu makalemizde bulabilirsiniz.  Setcard bakiye bilginizi öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Setcard Mobil Uygulama ile Setcart’ta ki Bakiyem Ne Kadar? Öğrenme
  • Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcart’ta ki Bakiyem Ne Kadar? Öğrenme

  Setcard Mobil Uygulama ile Setcart’ta ki Bakiyem Ne Kadar? Öğrenme

  Setcardınıza ait bakiyeyi öğrenmek için mobil uygulama kullanabilirsiniz. Setcard’a ait mobil uygulama ile kalan bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kartınızı tanımlamanız gerekir. Setcard mobil uygulamasından üye işyerlerinin listesini görebilirsiniz. Böylece nerelerde yemek yiyebileceğinizi ve var olan indirim, kampanya bilgilerini takip edebilirsiniz.

  Anlaşmalı üye işyerlerine ulaşmanın bir diğer yolu olan resmi internet sitesi için tıklayınız.

  Setcard ile mobil ödeme yapabilir, karekod-QR ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Appstore üzerinden setcard mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Online İşlemler Sayfası Üzerinden Setcart’ta ki Bakiyem Ne Kadar? Öğrenme

  Setcard resmi internet sitesinde sol tarafta bulunan Online İşlemler > Bakiye Sorgulama butonuna tıklayarak bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Gelen ekranda 16 haneli Setcard numaranızı ve doğrulama kodunu girerek sorgula dediğinizde bakiyenizi görebilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Online sorgulama ekranına gitmek için tıklayınız.