İçeriğe geç

Shell Kart Bakiye Sorgulama

  Shell kart yakıt alımında kullanılan bir ödeme kartıdır. Bu kart ile benzin alırken ödemeyi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Shell Kart firmaların akaryakıt harcamalarını kontrol altında tutabilmeleri ve ödemeleri hızlıca takip edebilmeleri için alınan bir karttır. Firma sahipleri çalışanlarına bu kartı vererek şirket araçlarının akaryakıt harcamalarını daha kolay takip edebilirler. Shell kart ile akaryakıt harcamaları kontrol altında tutulabilir. Kart kullananlara avantajlar sunar. Yapılan indirimler ve avantajlı kampanyalar ile kart daha cazip hale gelir.

  Shell kart kullanan firma sahipleri yada kişiler bakiyelerini takip edebilmek için makalemizde anlattığımız yekilde bakiye sorgulaması yapabilirler. Shell kart bakiye sorgulama işlemi için makalemizin devamını okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Shell Kart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Shell kart bakiye sorgulama işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Shell İnternet Sitesi Üzerinden Shell Kart Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri Üzerinden Shell Kart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama Üzerinden Shell Kart Bakiye Sorgulama

  Shell İnternet Sitesi Üzerinden Shell Kart Bakiye Sorgulama

  Shell Kart bakiye sorgulama işlemi için Shell’in resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Siteye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıda bakiye sorgulama formu karşınıza çıkar.

  Shell Pratik Kart bakiye sorgulama sayfası için buraya tıklayınız.

  Tıkladıktan sonra gelen sayfada sizden istenen bilgileri girmeniz gerekir. Sizden kart numaranız ve güvenlik kodu istenir. Bu bilgileri doğru şekilde girerek Shell Pratik Kart bakiye sorgulama işlemi yapabilir ve Shell kartınızda kalan bakiyenizi görebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Üzerinden Shell Kart Bakiye Sorgulama

  Shell Kart bakiyenizi ve daha bir çok bilgiyi alabilmek öğrenebilmek için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  Çağrı merkezi numarası : 444 33 33

  Mobil Uygulama Üzerinden Shell Kart Bakiye Sorgulama

  Shell mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantıları kullanarak mobil uygulamayı indirebilir ve bakiyenizi takip edebilirsiniz. Bakiye sorgulama işlemi dışında kartınızla ilgili bir çok işlemi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye yükleme, kampanya takibi gibi işlemleri Shell kart mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

  Android – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  IOS – Shell Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.