İçeriğe geç

Steam Bakiyesi Nasıl Nakite Çevrilir?

  Steam’deki bakiyenizi Steam cüzdanda saklamaktan vazgeçtini ve kullanmak istiyorsunuz ancak parayı çekme yada nakite çevirme gibi bir durum var mı diye merak ediyorsunuz? Bunu merak eden büyük bir kitle mevcut. Steam paraları sadece Steam cüzdanda saklanır. Ve Steam bakiyesini kullanmak için nakit para olarak çekemezsiniz. Bir çok yöntem ile yüklenebilen bu bakiyeyi sadece Steam içinde kullanabilirsiniz. Ancak size kullanabileceğiniz bazı farlı yöntemlerden bahsedebiliriz. Bu yöntemler ile bakiyenizi kullanabilirsiniz.

  Steam Bakiyesi Nasıl Nakite Çevrilir?

  Steam bakiyenizi nakite çevirmek için ne yapabilirsiniz, hangi yolları kullanabilirsiniz sorularının cevabını şu şekilde verebiliriz.

  • Satması Kolay Skin’ler Satın Alın
  • Üçüncü Taraf Bir Sitede Hesap Oluşturun
  • Skin’lerinizi satın

  Bu yöntemler doğrudan Steam bakiyenizi nakite çevirmenizi sağlamaz ancak dolaylı olarak yapabilirsiniz. Doğrudan çekme imkanınız yok zaten. Size alternatif yöntemler sunuyoruz.

  Satması Kolay Skin’ler Satın Alın

  Satması kolay skinler satın alabilirsiniz. Üçüncü taraf sitelerde satabileceğiniz dış görünümler satın alabilirsiniz.  Örneğin; AK-47, AWP ve USP-S… Bu tarz çok beğenilen ve satın alınmak istenen skinleri kolay satabilirsiniz. Almak isteyen çok kişi olacaktır.

  Üçüncü Taraf Bir Sitede Hesap Oluşturun

  Satın aldığınız skinleri satabileceğiniz bir üçüncü taraf sitede hesap oluşturun. Bir çok site mevcuttur. Bu sitelere üye olarak satabilirsiniz. Oyun alışverişi sitesi bildiğimiz bir site, onun dışında güvenilir sitelerde bulabilirsiniz. Biraz dikkatle güvenilir bir site bulup satış yapabilirsiniz.

  Sahip olduğunuz Skin’lerinizi satın

  Elinizde bulunan skinleri satabilirsiniz. Özellikle silah skinleri çok rağbet görürü. Silah skinlerinizi tercih ettiğiniz ve üye olduğunuz platformlardan birinde satışa çıkarın. Fiyatını biraz rekabetçi bir şekilde belirleyin. Böylece satış yapma şansınız yükselir. Pazar araştırması yaparak fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Bu yöntemler doğrudan para çekmenizi sağlamaz ancak Steam bakiyenizi bir şekilde kullanmanızı ve para elde etmenizi sağlar. Bu yöntemleri deneyebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi dikkatli olmalısınız. Diğer siteler konusunda hassas olun ve güvenilir siteler bulun. Üçüncü taraf sitenin iyi niyetli olduğuna emin olduktan sonra satış için üye olun ve satın alma, satma işlemlerinizi gerçekleştirin.