İçeriğe geç

Stradivarius Gift Card Nasıl Alınır?

  Stradivarius, İspanyol moda grubu Inditex’e bağlı uluslararası kadın ve erkek giyim ve moda markasıdır. Bünyesinde çok sayıda tasarım bulundurmaktadır. Kadın giyim ürünleri ve erkek giyim ürünleri sevilmektedir. Stradivarius, 1994 yılında Barselona, İspanya’da yenilikçi bir konsept ile yola çıkmıştır. Stradivarius bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 1999 yılında Inditex Grubuna katılan Stradivarius’un 53 ülkede toplam 842 mağazası bulunmaktadır. Bu artarak devam eden bir ivmedir. Stradivarius mağazalarından alışveriş yapmayı seven insanlar oldukça fazladır. Stradivarius markasını seven yakınlarınız varsa onlara hediye kartını alarak güzel bir hediye sunabilirsiniz. Aldığınız hediyenin her zaman beğenilmeme ihtimali vardır. Hediye kartları ile bu ihtimal ortadan kalkmıştır. Stradivarius hediye kartına yüklediğiniz limit ile sevdikleriniz kendi hediyelerini seçebilirler. Seçtikleri hediyelerini hediye kartı ile ödeyebilirler. Böylece daha mutlu olurlar.

  Sizde sevdiklerinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza yada ufak bir jest yapmak istediğiniz herkese Stradivarius hediye kartı alabilirsiniz. Aldığınız hediye kartını onlara vererek onlara motivasyon ve mutluluk verebilirsiniz. Eğer Stradivarius hediye kartını nasıl alacağınızı merak ediyorsanız makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

  Stradivarius Gift Card Nasıl Alınır?

  Stradivarius Gift Card satın almak için firmanın resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Online olarak satın alabilirsiniz. Bu oldukça kolay bir yöntemdir. İstediğiniz yerden kolayca alabilirsiniz. Stradivarius Gift Card almak için izlemeniz gereken adımlar şöyledir:

  • Önce aşağıdaki bağlantıya tıklayarak satın alma sayfasına ulaşın.

  Hediye kartını online olarak satın almak için buraya tıklayınız.

  • Eğer sisteme giriş yaptıysanız burada bulunan alanları doldurup ödeme sayfasına geçebilirsiniz.
  • Sisteme giriş yapmadıysanız sağ üst köşede bulunan giriş yap butonuna tıklayarak giriş yapın ve tekrar satın alma sayfasına ulaşın.
  • Gerekli bilgileri ve kart bakiyesini girin.
  • Sepete Ekle diyerek satın almayı başlatın.
  • Sepette gerekli adımları takip ederek ödemesini yapın.
  • Kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

  Fiziksel kart almak isteyenlerin kartları adrese yada seçtikleri mağazalara teslim edilir. e-hediye kartı ise e-posta ile tarafınıza gönderilir. Hangi tarihte ve saatte isterseniz o tarihte kart iletilmesi gereken kişiye iletilir.

  Daha sonra sitemizde farklı başlıklar altında anlattığımız gibi kullanılabilir. Nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız sitemizde kısa bir gezinti yapabilirsiniz.