İçeriğe geç

Stradivarius Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

  Stradivarius Hediye kartı Stradivarius mağazalarında ve online alışveriş sitesinde kullanılabilin bir ön ödemeli karttır. Sevdiklerinize hediye kartı olarak alınabilir. Önceden ödenen bakiye ile alışveriş yapılabilir.

  Stradivarius Hediye Kartı satın almak için web sitesini kullanabilirsiniz. Online olarak satın alabilirsiniz. Fiziksel kart almak isteyenlerin kartları adrese yada seçtikleri mağazalara teslim edilir. e-hediye kartı ise e-posta ile tarafınıza gönderilir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kolayca Stradivarius Hediye Kartı satın alabilirsiniz.

  Hediye kartını online olarak satın almak için buraya tıklayınız.

  Stradivarius Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

  Stradivarius Hediye Çekini kullanmak için neler yapabileceğinizi aşağıda başlıklar halinde derledik. Sanal ve fiziksel olarak farklılıklar mevcuttur. Detayları aşağıdaki başlıklar altında bulabilirsiniz.

  • Stradivarius Mağazalarında Hediye Çeki Kullanımı
  • Stradivarius Online İnternet Sitesinde Stradivarius Hediye Çeki Kullanımı

  Stradivarius Mağazalarında Hediye Çeki Kullanımı

  Stradivarius Hediye Çekini mağazalarda kullanmak için izlemeniz gereken adımlar şöyledir:

  • Eğer Stradivarius Hediye Çekiniz fiziksel ise, diğer kartlar gibi kasa görevlisine verin. Mağazadan satın alınan fiziksel kartların pimi zaten etkinleştirilmiş durumdadır.
  • Eğer kartınız bir eCard ise, e-postayı barkodunuzla yazdırın veya cep telefonunuzda gösterin.

  Bu kadar pratik ve kolaydır.

  Stradivarius Online İnternet Sitesinde Stradivarius Hediye Çeki Kullanımı

  • Stradivarius Hediye Çekini Stradivarius.com’da kullanmak istiyorsanız önce online mağazadan istediğiniz ürünleri seçin.
  • Ürünleri sepete ekleyerek ödeme aşamasına gelin.
  • Satın alma işleminin sonunda e-hediye kartı ödeme sistemini seçin ve istenen bilgiyi girin.

  Stradivarius Hediye Kartı Nerede Kullanılabilir?

  Hediye kartı (Kart), Inditex Group’un İspanya’daki mağazalarında ve web sayfalarında satılan ürünlerin satın alınması için geçerlidir: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe; ve Kiddy’s Class ve Lefties

  Stradivarius Hediye Kartı İade Edilir mi?

  Fiziksel kartlarda satın alma tarihinden sonra 30 takvim günü içinde iade edilebilir. Online olarak satın alınan kartlarda başlangıç tarihi onay e-postasından itibarendir. Yİne 30 takvim günü içinde iade edilebilir. Sanal kartlarda ise kartın alıcıya gönderildiği tarih dikkate alınır.

  Her türde de 30 takvim günü esas alınır. Bu süre içinde kullanılmayan Stradivarius Hediye Kartı iade edilebilir.