İçeriğe geç

Thy Kargo Sorgulama

  Thy Kargo olarak bilinen Turkish Cargo hızlı bir şekilde büyüyen bir kargo markasıdır. Türk Hava Yollarının uzun zamandır hava kargo taşıma faaliyetlerini Turkish Kargo yürütmektedir. Turkish Cargo dünyada taşınan her 20 hava kargosundan birini taşımıştır. Hızla büyüdüğü için yılın en hızlı büyüyen uluslararası kargo havayolu ödülünü almıştır. Turkish Cargo Türk Hava Yollarının uçaklarını kullandığı içih THY kargo olarakta bilinmektedir. Dünya genelinde 340 ve daha fazla alana kargo hizmeti sunmaktadır. Türkiye dünya hava trafiği için yeni bir dayanak noktası olmaya hazırlanmaktadır ve Mega Hub istanbul Havalimanının açılması ile birlikte büyük bir kapalı alan ve modern bir tesise sahiptir. Turkish Cargo altyapısı ile birlikte, operasyonel kabiliyitleri, filosu, yüksek standartlardaki personeli ile büyüme sağlamaktadır. Hava kargo taşımacılığında üst sıralara çıkmaktadır.

  Thy Kargo Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Turkish Cargo takibi yapmak isteyenler aşağıdaki yöntemleri kullanabilirler.

  • İnternet Sitesi Üzerinden THY Kargo Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak THY Kargo Sorgulama

  İnternet Sitesi Üzerinden THY Kargo Sorgulama

  Thy Kargo kargo takibi işlemi için resmi internet sitesinde bulunan sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz. Turkish Cargo internet sitesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  THY Kargo sorgulama sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Karşınıza gelen ekranda bulunan alana kargo takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz. Kargo takip numarası görevliler tarafından size bildirilen numaradır.

  Turkish Cargo internet sitesine doğrudan ulaşırsanız Online İşlemler menüsünden Kargo Takibi kısmına girebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak THY Kargo Sorgulama

  Turkish Cargo müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzu nasıl takip edebileceğinizi ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Turkish Cargo müşteri hizmetleri numarası : +90 850 333 0 777

  Müşteri hizmetleri hattı 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstediğiniz an arayarak kargo takibi konusunda bilgi alabilirsiniz.

  Türkiye’den ve Yurtdışından Gönderim Yapılabilecek Anlaşmalı Acenteler

  Türkiye’den, Turkish Cargo ile gönderim yapabileceğiniz IATA yetkili acente listesi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

   Türkiye’den gönderim yapılabilecek anlaşmalı acenteler için buraya tıklayınız.

  Turkish Cargo’nun yurt dışındaki Genel Satış Acenteleri ve Yetkilendirilmiş Kargo Satış Acenteleri iletişim bilgilerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

   Yurtdışından gönderim yapılabilecek olan anlaşmalı acenteler için buraya tıklayınız.