İçeriğe geç

Ticket Hangi Marketlerde Kullanılır?

  Ticket, kendisine üye olan işyerleri ile birlikte çalışmaktadır. Bu yemek kartı ile işyeri sahipleri çalışanlarına yemek hizmetini daha kolay şekilde vermektedirler. Online yemek siparişi imkanı sunun Ticket ile alışveriş yapma imkanı da vardır. Anlaşmalı yemek noktalarında istedikleri gibi yemek seçebilirler. Ayrıca bu kartlarda bulunan bakiyelerini marketlerde kullanabilirler. Marketlerin Ticket ile anlaşması olması gerekir. Firmalar yemek kartları ile öğle yemeğini daha kolay vermektedirler. Kartlara yüklenen ve işyeri sahibi tarafından belirlenen bakiye ile çalışanlar ay boyunca öğle yemeklerini yiyebilirler. Eğer yemek için değilde market alışverişinde kullanmak isterlerse, anlaşmalı olan marketlere giderek alışveriş yapabilirler.

  Ticket yemek kartının geniş bir kullanıcı ağı vardır. Ayrıca üye işyeri ağı da oldukça fazladır. Bu yüzden nerede kullanılacağı gibi bir sıkıntı yaşanmaz. Lokanta, kafe, restoran ve marketlerde rahatça kullanılabilir.

  Ticket Yemek Kartı Kullanım Noktaları Nerelerdir?

  Ticket Kartı kullanmak için nerelere gitmeniz gerektiğini resmi internet sitesinden kolayca sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Ticket yemek kartı resmi internet sitesine gitmek için tıklayınız.

  Bu siteden ticket kart ile ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

  Ticket Hangi Marketlerde Kullanılır?

  Ticket kart kullanıcıları büyük marketlerden alışveriş yapabilirler. Bu marketler; Onur Market, Kim Market, Happy Center ve Rammar’dır. Ticket yemek kartınızla bu marketlerden bakiyeniz dahilinde istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ticket kartınızı kullanabileceğiniz market dışındaki mekanlar için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Ticket geçen yerler için buraya tıklayınız.

  Bu sayfadan sorgulama yaparak yaşadığınız il ve ilçeye göre marketleri listeleyebilirsiniz. Size en yakın markete giderek gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Türkiye genelinde pek çok markette Ticket yemek kartı geçmektedir. Bu yüzden market arama gibi bir derdiniz asla olmaz.

  Ticket’ın hizmet verdiği farklı sektörlerde mevcuttur. Sadece market ve yemek alışverişinde kullanılmıyor. Ancak kartınızı alırken bu sektörlere göre almanız gerekir. Bu kart çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Ticket Restaurant : Market ve yemek harcamaları için kullanabileceğiniz karttır.
  • Ticket Car : Akaryakıt harcamaları için kullanabileceğiniz karttır.
  • Ticket Compliments : Hediye kartı ve çeki olarak verilen karttır.