İçeriğe geç

Ticket Marketlerden Ne Alınabilir?

  Ticket restaurant ile marketlerden alışveriş yapabilirsiniz. Bu kart anlaşmalı işyerlerinden yemek ve gıda alışverişi yapmanız mümkündür. Ticket kart kullanıcıları için makalemizde, marketlerden ne alabileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz.

  Ticket Marketlerden Ne Alınabilir?

  Ticket restaurant kartınız ile büfe, cafe, toplu yemek, fast food, pastane, restoran gibi yemek üzerine olan işletmelerden alışveriş yapabilirsiniz. Bu restoranların içinde yapılan bütün yemeklerden sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi Ticket Restaurant kartınızla yapabilirsiniz.

  Bu işletmeler dışında marketlerden gıda alışverişi yapmanız mümkündür. Ticket kart kullanıcıları marketlere giderek gıda alışverişlerini yapabilirler. Gıda olarak geçen unlu mamüller, kuru bakliyat, yağ, çay, et ve süt ürünleri, çikolata, meyve, sebze, içecek gibi ürünleri bu kart ile almak mümkündür. Bu seçenekler markette satılan ürünler doğrultusunda artabilir. Aklımıza gelen gıda ürünlerini sıraladık ancak bu artabilir. Markette bulunan bütün gıda ürünlerini satın alabilir ve ödemenizi ticket kartınız ile yapabilirsiniz. Tek kriter marketin anlaşmalı üye işyerlerinden olmasıdır.

  Ticket kartınız ile alkol ve temizlik ürünleri almanız mümkün değildir. Bu ürünler kasada ayrılır ve ayrıyeten kendi nakit paranız ile ödeme yapmanız gerekir. Ancak bazı marketler bu konuda esneklik yapabilmektedir. Böyle marketleri bularak alışverişinizi yapabilirsiniz.

  Ticket Kart Çeşitleri Nelerdir?

  Ticket’ın hizmet verdiği farklı sektörlerde mevcuttur. Sadece market ve yemek alışverişinde kullanılmıyor. Ancak kartınızı alırken bu sektörlere göre almanız gerekir. Bu kart çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Ticket Restaurant : Market ve yemek harcamaları için kullanabileceğiniz karttır. Çalışanlarınızın yemek harcamalarını daha kolay takip edebilir, raporlayabilirsiniz. Ödemeler daha kolay hale gelir.
  • Ticket Car : Akaryakıt harcamaları için kullanabileceğiniz karttır. Bu kart ile şirket sahipleri, şirket araçlarının akaryakıt ihtiyacını daha kolay takip eder ve ödemeleri daha kolay yapabilirler. Ödemeyi kart ile yaptıkları için akaryakıt alımı sırasında para ödeme sorunu ortadan kalkar. Ayrıca şirket araçlarına harcama limiti belirleyebilir, gün, hafta, ay ve lokasyon bazlı sınırlama koyabilirsiniz.
  • Ticket Compliments : Hediye kartı ve çeki olarak verilen karttır. Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınıza ödüllendirme, motive etmek, bağlılıklarını artırmak ve özel günlerini kutlamak için verilebilir.