İçeriğe geç

Tosla ile Para Gönderme

  Tosla ile para gönderme işlemini nasıl yapacağınızı makalemizde detaylı olarak bulabilirsiniz. Size arkadaşınıza para gönderme, bluetooth ile para gönderme ve toslalı olmayan birine para gönderme işlemleri hakkında bilgi vereceğiz.

  Tosla’dan Arkadaşına Para Gönderme

  Tosla’dan arkadaşınıza para göndermek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle Tosla hesabınıza girin.
  • TOSLA butonuna tıklayın.
  • Para göndermek istediğiniz arkadaşınızı seçin.
  • Gelen kısıma ne kadar para göndermek istediğinizi girin.
  • Para gönderme işlemini onaylayın.

  Bu şekilde Tosla’dan arkadaşınıza para gönderebilirsiniz. Önerilenler kısmında daha önce para gönderdiğiniz kişileri görebilirsiniz. Yakınınızdaki arkadaşları görmek için ise yakındakiler kısmına gidebilirsiniz. Arama kısmına arkadaşınızını adını yazarak yada gsm numarasını girerek bulabilir ve ona kolayca ulaşabilirsiniz. Arama alanının hemen yanında rehber ikonu vardır. Buraya tıkladığınızda tüm arkadaşlarınızı görebilirsiniz.

  Bluetooth ile Para Gönderme

  Eğer akıllı cihazınızın bluetoothu varsa ve açıksa etrafta bulunan Toslalıları görebilirsiniz. 5 metre kapsama alanı içinde bulunan Toslalıları yakındakiler kısmından görebilirsiniz. Burada bulunan yakınınıza yani arkadaşınıza arama yapmaya gerek kalmadan para gönderebilirsiniz. Yanındakiler bölümünde listelenenler arasından arkadaşını seç ve para gönder. Yani tosla. Konum bilginizi paylaşmanız gerekir. Konumu paylaşarak 5 m yakınınızda bulunan Toslalıların hepsini görebilirsiniz. Sonra içlerinden istediğiniz kişiye bluetooth yardımı ile para gönderebilirsiniz. Arkadaşınızı aramadan kolayca bulabilir ve para gönderebilirsiniz.

  Toslalı Olmayan Birine Para Gönderme

  Toslalı olmayan birine para gönderip gönderemeyeceğinizi merak ediyorsanız bu sorunun cevabı evettir. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey arkadaşınızın gsm numarasıdır. Arkadaşınızın gsm numarasını girerek ona para gönderebilirsiniz. Arkadaşınız toslalı olduğunda bakiyesinde gönderdiğiniz parayı görebilir. Ancak bunun için arkadaşınızın 7 gün içinde toslaya kayıt olması gerekir. Kayıt olduğu an para hesabına geçer. Eğer arkadaşınız 7 gün içinde toslalı olmazsa gönderdiğiniz tutar sizin hesabınıza geri gönderilir.

  Tosla kartın internet sitesinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bunu dışında mobil uygulamasını indirerek hesabınıza hızlıca girebilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Tosla internet sitesinden Tosla Kart başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.