İçeriğe geç

Tosla ibana para gönderme

  Bakiye yüklenerek kullanılan bir ön ödemeli karttarı. Tosla kart ile çeşitli yöntemler ile hesaba para yatırılabilir. Sonra yatırılan bu parayı kullanabilirsiniz. Tosla kartta bulunan bakiye kadar harcama yapabilirsiniz. Toslanızda para yoksa Tosla kart ile harcama yapamazsınız. Tosla kartınızdaki bakiyeniz ile tosla hesabınızdaki bakiyeniz aynı şeydir. Tosla hesabınıza yüklediğiniz para anında kartınızda görünür ve kullanabilirsiniz. Toslaya para yüklemek ve göndermek için bir çok nokta mevcuttur. Bunlardan biriside ibana para göndermektedir. Tosla ibana para göndererek bakiye yükleyebilirsiniz. Kredi kartınızdan yada hesabınızdan bu yöntem ile para gönderme işlemi yapabilirsiniz.

  Tosla ibana para gönderme

  Tosla ibana para gönderme işlemi için bir banka hesabınız olması gerekir. Tosla hesabınıza bankadan başka arkadaşınıza gönderir gibi para gönderebilirsiniz. Bunun için TOSLA IBAN numarasını kullanmanız gerekir. TOSLA IBAN bilginizi bulmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Toslanıza girin.
  • Bakiyeye tıklayın.
  • Para yükle kısmına tıklayın.
  • Burada bulunan Hesabından butonuna tıklayın.
  • Burada TOSLA IBANınızı görebilirsiniz.

  Tüm bankalardan TOSLA hesabınıza para gönderebilirsiniz. Banka sınırlaması yoktur. Oldukça kolay bir şekilde gönderim yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey banka hesabının size ait olmasıdır. Kimlik bilgisi farklı olmamalıdır. Eğer farklı olursa gönderilen para iade edilir.

  Tosla ibana para gönderme işlemi bu kadar pratiktir.

  Tosla Kart Nereden Alınabilir?

  Tosla kart satın almak istiyorsanız nerelerden alabileceğinizi sizin için burada derledik. TOsla Kart alabileceğiniz yerler şöyle sıralanabilir:

  • Carrefoursa mağazalarından
  • Teknosa mağazalarından
  • D&R mağazalarından
  • Banabi uygulamasından
  • Hepsiburada online alışveriş sitesinden

  Buradan alacağın kartlar anonim olacaktır. Eğer kartınızın üzerinden adınızın yazmasını istiyorsanız bunun için Tosla uygulamasından başvuru yapmanız gerekir. Tosla uygulamasından başvuru oluşturmanız durumunda kurye ile size kısa sürede kartınız ulaştırılır. Kartınızın üzerinden adınız yazar. Ancak yukarıda yazan yerlerden aldığınızda anonim kart almış olursunuz. Aynı işlemleri yapabilirsiniz. Sadece isim yazma farkı bulunur. Kartınız kişiselleşmiş size özel olarak görünür.

  Tosla internet sitesinden Tosla Kart başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.