İçeriğe geç

Tosla Para Yükleme Noktaları

  Tosla Kart, kart içinde bulunan, Tosla hesabınıza yatırdığınız parayı mağazalarda, dijital platformlarda kullanabileceğiniz bir karttır. Ön ödemeli kartlardandır. Kredi kartı olarak düşünmeyin. İçine ne kadar bakiye yüklenirse o miktarda kullanılan bir karttır. Tosla Kartı aldığınızda size özel bir hesap açılır. Bu hesapta ne kadar bakiye varsa Tosla kart ile o kadar harcama yapabilirsiniz.

  Tosla Para Yükleme Noktaları

  Tosla Kart ile 7/24 para yükleme ve para çekme işlemi yapabilirsiniz. Tosla hesabınızda bulunan bakiye kartınızda bulunan bakiye demektir. İkisi aynıdır. Toslaya para yükleleyerek kartınız ile harcama yapabilirsiniz. Tosla para yükleme noktalarını ve nasıl para yüklenebileceğini merak edenler için bu başlık altında biraz bilgi vereceğiz.

  Tosla Karta bakiye yükleme yöntemlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Akbank Atm cihazları : Akbank atm cihazlarından referans kodu ile işlem yapabilirsiniz.

  Akbank ATM Cihazları için buraya tıklayınız.

  • Tüm ortak ATM cihazlarından kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.
  • Şok Marketlerden kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.

  Şok Market adresleri için buraya tıklayınız.

  • Teknosa mağazalarından kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.

  Teknosa Mağazaları için buraya tıklayınız.

  • CarrefourSA mağazalarından kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.

  CarrefourSA mağazaları için buraya tıklayınız.

  Bakiye yüklemek için ve para çekmek için bu noktaları kullanabilirsiniz. Verilen bağlantılardan sorgulama yaparak ilgili mağazaları bulunduğunuz il ve ilçeye göre listeleyebilirsiniz. Tosla kart içinde bulunan bakiyenizden para çekmek isterseniz yada Tosla kart bakiyesi yüklemek isterseniz bu noktaları kullanabilirsiniz.

  Tosla Kart Nereden Alınabilir?

  Tosla kart satın almak istiyorsanız nerelerden alabileceğinizi sizin için burada derledik. TOsla Kart alabileceğiniz yerler şöyle sıralanabilir:

  • Carrefoursa mağazalarından
  • Teknosa mağazalarından
  • D&R mağazalarından
  • Banabi uygulamasından
  • Hepsiburada online alışveriş sitesinden

  Buradan alacağın kartlar anonim olacaktır. Eğer kartınızın üzerinden adınızın yazmasını istiyorsanız bunun için Tosla uygulamasından başvuru yapmanız gerekir. Tosla uygulamasından başvuru oluşturmanız durumunda kurye ile size kısa sürede kartınız ulaştırılır. Kartınızın üzerinden adınız yazar. Ancak yukarıda yazan yerlerden aldığınızda anonim kart almış olursunuz. Aynı işlemleri yapabilirsiniz. Sadece isim yazma farkı bulunur. Kartınız kişiselleşmiş size özel olarak görünür.

  Tosla internet sitesinden Tosla Kart başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.