İçeriğe geç

Tosla kart limiti ne kadar?

  Tosla harcama yapılabilen bir karttır. Tosla’da biriken yada yüklenen para ile harcama yapılabilir. Para çekilebilir. Biriken bakiyeyi öğrenerek ne kadar harcama yapacağınızı planlayabilirsiniz. Tosla hesabı kullanan bireyler bakiyelerini sorgulamak için ne yapmaları gerektiğini merak ediyor olabilir. Bunun için yapılabilecekleri makalemizin devamından öğrenebilirsiniz. Tosla hebasınıza girmeniz gerekecektir. Bunun için izlenecek adımlar yapılabilecekler alt başlıklarda verilmiştir.

  Mobil Uygulama Üzerinden Tosla Kart Bakiye Sorgulama

  Tosla mobil uygulamasına girerek bakiyenizi görebilirsiniz. Bunun için mobil uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekir. Tosla mobil uygulamasını akıllı cihazınıda indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  Tosla Kart Bakiye Sorgulama

  Tosla bakiyenizi nasıl göreceğinizi merak ediyorsanız bunun için çok pratik bir yöntem var. Üstelik sürekli yanınızda olan bir yöntem.  İstediğiniz her an ve her yerde Tosla uygulamasından bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Tosla uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Tosla uygulamasından aşağıdaki bakiye takiplerini yapabilirsiniz.

  • Nakit bakiye sorgulama
  • Alışveriş bakiyesi sorgulama

  Tosla Kart Bakiye Sorgulama için Tosla uygulaması kullanılır. Tosla uygulaması üzerinden Tosla bakiye sorgulama işlemi yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Tosla uygulamasına girin.
  • Sisteme giriş yapın.
  • Nakit bakiyenizi ve alışveriş bakiyenizi toplam bakiyenin altında görebilirsiniz.

  Tosla bakiyenizin altında sizi bilgilendiren diğer bilgiler mevcuttur. Bunlar; Nakit bakiye ve alışveriş bakiyesi olarak ikiye ayrılır. Nakit bakiye başka bankadan gelen havale, eftlerdir. Banka kartıyla yüklenen yada atm cihazından göndeliren yüklemeler, toslamalardan gelen nakitler burada görünür. Nakit bakiyesini internet alışverişlerinde ve mağazalardan yapılan alışverişlerde kullanabilirsiniz. Alışveriş bakiyesi ise kredi kartı ile tosyala yüklenen ve kampanyalardan kazanılan tosbacklerden oluşur. Bu bakiyeyi sadece tosla kart ile yapılan alışverişlerde kullanabilirsiniz.

  Tosla’ya nasıl kayıt olacağını bilmeyenler aşağıdaki adımları izleyebilirler:

  • Önce Tosla uygulamasına girin.
  • Sonra sizden istenen bilgileri sisteme girin. Sizden bazı kişisel bilgiler istenmektedir. Ad soyad TC kimlik numarası telefon numarası bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.
  • Daha sonra şifrenizle sisteme giriş yapın.
  • Sen sekmesine tıklayın.
  • Burada bilgilerinizi görebilirsiniz. Yaptığınız işlemleri takip edebilirsiniz.