İçeriğe geç

Tosla kartımda ne kadar var?

  Tosla kartınızda ne kadar para oldgunu merak ediyorsanız makalemizden faydalanarak bunun sorgulamasını yapabilirsiniz. Tosla kart ile ilgili takipler ve işlemler Tosla uygulaması üzerinden yapılır. Nasıl yapıldığını ve neleri görebileceğinizi öğrenmek için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

  Tosla kartımda ne kadar var?

  Tosla kartınızda ne kadar olduğunu öğrenmek için öncelikle akıllı cihazınıza Tosla uygulamasını indirmeniz gerekir. Tosla mobil uygulamasını akıllı cihazınıda indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  Tosla bakiyenizi nasıl göreceğinizi merak ediyorsanız bunun için çok pratik bir yöntem var. Üstelik sürekli yanınızda olan bir yöntem.  İstediğiniz her an ve her yerde Tosla uygulamasından bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Tosla uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Tosla uygulamasından aşağıdaki bakiye takiplerini yapabilirsiniz.

  • Nakit bakiye sorgulama
  • Alışveriş bakiyesi sorgulama

  Tosla Kart Bakiye Sorgulama için Tosla uygulaması kullanılır. Tosla uygulaması üzerinden Tosla bakiye sorgulama işlemi yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Tosla uygulamasına girin.
  • Sisteme giriş yapın.
  • Nakit bakiyenizi ve alışveriş bakiyenizi toplam bakiyenin altında görebilirsiniz.

  Tosla bakiyenizin altında sizi bilgilendiren diğer bilgiler mevcuttur. Bunlar; Nakit bakiye ve alışveriş bakiyesi olarak ikiye ayrılır. Nakit bakiye başka bankadan gelen havale, eftlerdir. Banka kartıyla yüklenen yada atm cihazından göndeliren yüklemeler, toslamalardan gelen nakitler burada görünür. Nakit bakiyesini internet alışverişlerinde ve mağazalardan yapılan alışverişlerde kullanabilirsiniz. Alışveriş bakiyesi ise kredi kartı ile tosyala yüklenen ve kampanyalardan kazanılan tosbacklerden oluşur. Bu bakiyeyi sadece tosla kart ile yapılan alışverişlerde kullanabilirsiniz.

  Tosla Kart Nasıl Takip Edilir?

  Tosla Kart ile toslamak için sisteme kayıt olmanız gerekir. Bunun için sayfanın başında verilen bağlantıları kullanarak sisteme üye olabilirsiniz. Sonra Toslanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt için izlemeniz gereken adımlar şöyledir:

  • Önce Tosla uygulamasına girin.
  • Sonra sizden istenen bilgileri sisteme girin. Sizden bazı kişisel bilgiler istenmektedir. Ad soyad TC kimlik numarası telefon numarası bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.
  • Daha sonra şifrenizle sisteme giriş yapın.
  • Sen sekmesine tıklayın.
  • Burada bilgilerinizi görebilirsiniz. Yaptığınız işlemleri takip edebilirsiniz.