İçeriğe geç

Tosla Bakiye Sorgulama

  Tosla para gönderip alabileceğiniz, sosyalleşebileceğiniz, harcama yapabileceğiniz bir platformdur. Tosla’yı kullanmak için uygulamayı akıllı cihazınıda indirmeniz gerekir. İndirdikten sonra sisteme kayıt olmalısınız. Uygulamaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  Tosla’ya Kayıt Olma

  Kayıt için gsm numaranız, e-posta adresiniz, doğum tarihi ve kimlik numaranıza ihtiyaç vardır. Bu bilgileri girdikten sonra şifrenizi belirleyip bilgileri doğrulayın. Bu şekilde Toslaya kayıt olup kullanmaya başlayabilirsiniz. Tosla uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  Tosla hesabınız olduğunda tarafınıza kart gönderilir. Tosla kart ile hesap aynıdır. Tosla hesabınıza girdiğinizde Tosla kartınızda bulunan bakiyeyi görürsünüz ve istediğiniz gibi kontrol edebilirsinzi. Tosla Kartınızla yaptığınız işlemleri takip etmek için şu adımları izleyebilirsiniz.

  • Tosla uygulamasına girin.
  • Şifrenizle sisteme giriş yapın.
  • Sen sekmesine tıklayın.
  • Burada bilgilerinizi görebilirsiniz. Yaptığınız işlemleri takip edebilirsiniz.

  Tosla Bakiye Sorgulama

  Tosla bakiyenizi nasıl göreceğinizi merak ediyorsanız bunun için çok pratik bir yöntem var. Üstelik sürekli yanınızda olan bir yöntem.  İstediğiniz her an ve her yerde Tosla uygulamasından bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Tosla uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Tosla uygulaması üzerinden Tosla bakiye sorgulama işlemi yapmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  Tosla uygulamasına girin ve sisteme giriş yapın. Nakit bakiyenizi burada görebilirsiniz.

  Tosla bakiyenizin altında sizi bilgilendiren diğer bilgiler mevcuttur. Bunlar; Nakit bakiye ve alışveriş bakiyesi olarak ikiye ayrılır. Nakit bakiye başka bankadan gelen havale, eftlerdir. Banka kartıyla yüklenen yada atm cihazından göndeliren yüklemeler, toslamalardan gelen nakitler burada görünür. Nakit bakiyesini internet alışverişlerinde ve mağazalardan yapılan alışverişlerde kullanabilirsiniz. Alışveriş bakiyesi ise kredi kartı ile tosyala yüklenen ve kampanyalardan kazanılan tosbacklerden oluşur. Bu bakiyeyi sadece tosla kart ile yapılan alışverişlerde kullanabilirsiniz.

  Tosla kart ile ödeme yaparken qr kod yada temassız ödeme yapabilirsiniz. Tosla kartın bu özellikleri vardır. Bakiyenizi uygulamadan takip etmek için aşağıdaki bağlantılardan akıllı cihazınıza uygulamayı indirebilirsiniz.

  Google Play – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.

  App Store – Tosla uygulaması için buraya tıklayınız.