İçeriğe geç

Turkcell Ne Kadar Para Kaldı?

  Turkcell hattınızda ne kadar para kaldığını merak ediyorsanız makalemizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için kullanabileceğiniz yöntemleri tek tek anlatıyoruz. Umarız sizin için faydaı olur.

  Turkcell Ne Kadar Para Kaldı?

  • Turkcell Resmi İnternet Sitesinden Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme
  • Sms ile Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme
  • Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme
  • Tuşlama ile Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme

  Turkcell Resmi İnternet Sitesinden Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme

  Turkcell resmi internet sitesine girdikten sonra İşlem merkezine giriş yaparak ne kadar para kaldığını görebilirsiniz. Bunun için turkcell.com.tr internet sitesine girip, en alt menüde yer alan “İşlem Merkezi” sayfasına Turkcell şifrenizle giriş yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz. Açılan sayfada sol tarafta bulunan “Hat Özetim” bölümünden paketinizdeki kalan kullanımınızı görebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

  Turkcell İşlem Merkezi için tıklayınız.

  Turkcell Digital Operatör mobil uygulaması ile Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme

  Turkcell’e ait olan Digital Operatör uygulaması ile kalan kullanım haklarınızı görebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamalıyı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

  Google Play – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  App Store – Turkcell Digital Operatör uygulamasını indir

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme

  Turkcell hattınıza ait bakiyenizi sorgulamak için müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Bu yöntemle istediğiniz yerde istediğiniz zaman sorgulama yapmanız ve hattınızda kalan bakiyeleri öğrenmeniz çok kolaydır. Hattınızda kalan para yada kullanım haklarını kolayca öğrenebilirsiniz.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri : 0532 757 2222

  Sms ile Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme

  SMS göndererek Turkcell Bakiye Sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Turkcellin bu hizmeti size her an her yerde sorgulama yapabilme özgürlüğü sunmuştur.

  Bu hizmeti kullanabilmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Telefonunuzun mesaj gönderme kısmına ‘KALAN’ yazıp 2200’ye gönderin.
  • Talebiniz Turkcell tarafından alındıktan kısa bir süre sonra bakiye bilginiz ayrıntılı bir şekilde mesaj olarak gelecektir.

  Tuşlama ile Turkcell Ne Kadar Para Kaldığını Öğrenme

  Turkcell’in bir başa bakiye sorgulama hizmeti de tuşlama yöntemidir. Sorgulama yöntemleri arasında en pratik olan tuşlama yöntemi diyebiliriz. İki farklı numara vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • *159# tuşlarına basıp arama tuşuna basın. Sorgulama isteğiniz Turkcell’e ulaştıktan sonra kalan kullanım haklarınız detaylı bir şekilde mesaj olarak gelecektir.
  • *100# tuş kombinasyonunu tuşlayıp arama tuşuna basın. Bu sayede Turkcell Hızlı Menü servisine ulaşırsınız. Buradan 6’ya basarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.